1 TB HDD mi 500 GB SSD mi?

Kaan.3535

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarıma alan yetmemesinden ötürü yeni bir disk almaya karar verdim. Bilgisayarımda 240 GB bir SSD mevcut. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Genelde PC'de oyun oynayıp kayıt alıyorum. Bir de SSD, örneğin PUBG gibi bir oyunda render hızını etkiler mi?

Kullanımınıza göre değişir. Eğer yüksek boyutlu oyunlar oynamıyorsanız 1TB HDD almak yerine SSD almak daha mantıklı olabilir.

Depolama için hdd alın 2 bozulan ssd den hic veri kurtaramadım. Hdd bozulduğunda veya silindiğinde kurtarma olasılığı ssd ye göre çok yüksek.

Depolama için hdd alın 2 bozulan ssd den hic veri kurtaramadım. Hdd bozulduğunda veya silindiğinde kurtarma olasılığı ssd ye göre çok yüksek.
@avis1 ayıtları Youtube'ya attıktan sonra siliyorum öyle bir takıntım yok. Fakat arasında 300 tl gibi bir fark var. O nedenle kararsızım.
Kullanımınıza göre değişir. Eğer yüksek boyutlu oyunlar oynamıyorsanız 1TB HDD almak yerine SSD almak daha mantıklı olabilir.
@UtkuRS Warzone ve AC Odysey başlamayı düşünüyorum.Belki birkaç tane daha oyun indiririm. Kayıtlarda taş çatlasa 60-70 GB kaplar. Sence hangisini seçmeliyim bu durumda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı