1 TB SATA SSD önerisi

Şu ana dek 60'tan fazla A400'e kurulum yapıp müşterilere verdim.
Hiçbirinde sorun yaşanmadı.
Demek ki inanılmaz şanslıyım. Ya da siz binlerce A400 SSD kullanarak sorunlu olduğuna kanaat getirdiniz.
Uzun kullanımda firmware sorunları nüksediyor kullanılamaz ve düzenlemez hale geliyor tabi siz nereden bileceksiniz. Genelde 1 yil içinde nüksediyor bu sorun. Biraz bilgi birikimi edinip ona gore yorum yapın a400 dışında tonla güzel ssd var.

Demek ki inanılmaz şanslıyım. Ya da siz binlerce A400 SSD kullanarak sorunlu olduğuna kanaat getirdiniz.
belki kullanicilar yasadiklari problemlerin farkina varmamislar ? herkes her kucuk ayrintisina kadar yasanan droplarin sebebini ogrenmiyor

Neden SATA SSD M.2 SSD ile arasında pek fiyat farkı yok ki depolama için Samsung marka bir gen 3 M.2 SSD yeterli gelir ve gayet güzel olur.

örnek: Amazon.com.tr
M.2 portu olmayabilir hocam.
Kronik sorunlu olmasa da sorun çıkarması muhtemel ve daha iyi muadiller bulunuyor.

Ağır kronik firmware sıkıntıları var satafirm s13 a400 yazarsanız görürsünüz zaten.
Henüz karşılaşmadık ancak globalde olabilir.
Şansımız yavermiş.
Esasen en çok sorunu Samsung ssd'lerde yaşadım.
Hatta halen kullandığım evo 860 bazen 95 derecelere kadar ısınarak beni çileden çıkarıyor.

Henüz karşılaşmadık ancak globalde olabilir.
Şansımız yavermiş.
Esasen en çok sorunu Samsung ssd'lerde yaşadım.
Hatta halen kullandığım evo 860 bazen 95 derecelere kadar ısınarak beni çileden çıkarıyor.
Technopat'ın Samsung ölüm testine bakabilirsiniz. Sizin şansınız sanki biraz....

Geri
Yukarı