1 TB SATA SSD önerisi

Bütçe
2100
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI A520M-A PRO Amd A520 Soket AM4 DDR4 4600MHz (OC) M.2 mATX
AMD Ryzen 5 5600 32MB 3.5GHz 65W
MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8GB
Bütçe 2100 TL civarı.
Fotoğraf, video veya oyun yüklemek için kullanacağım.
Aklımda şu an Hikvision SSD'si var.

1714303215445.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Hikvision markasını içeren hiçbir ürüne dadanmayın. RAM'leri ayrı dert, SSD'leri ayrı dert.
Bu alınabilir.
Neden öyle dediniz anlamadım fakat bende arkadaş gibi sadece oyunları depolaması ve hızlı açması için kullanıyorum ve şuana kadar bir sıkıntısını görmedim tamamen f/p ürün. Eğer " Top Secret " dosyalarınız var ise ve ssd bozulurda yok olurlar endişesi olanlar zaten o dosyaları oraya koymaz heralde. :D Attığınız ürünün ne farkı var yani o daha ucuzsa tercih edilebilir, görevleri aynı olacak sonuçta.

Neden öyle dediniz anlamadım fakat bende arkadaş gibi sadece oyunları depolaması ve hızlı açması için kullanıyorum ve şuana kadar bir sıkıntısını görmedim tamamen f/p ürün. Eğer " Top Secret " dosyalarınız var ise ve ssd bozulurda yok olurlar endişesi olanlar zaten o dosyaları oraya koymaz heralde. :D Attığınız ürünün ne farkı var yani o daha ucuzsa tercih edilebilir, görevleri aynı olacak sonuçta.
Aynı paraya neden daha kötü ürün alalım?

Neden öyle dediniz anlamadım fakat bende arkadaş gibi sadece oyunları depolaması ve hızlı açması için kullanıyorum ve şu ana kadar bir sıkıntısını görmedim tamamen f/p ürün. Eğer " Top Secret " dosyalarınız var ise ve ssd bozulur da yok olurlar endişesi olanlar zaten o dosyaları oraya koymaz herhalde. :D Attığınız ürünün ne farkı var yani o daha ucuzsa tercih edilebilir, görevleri aynı olacak sonuçta.
Aynı fiyata çok daha iyisi varken neden ne idüğü belirsiz, dandik bir şey satın alsın arkadaş? "Yauv ben kullanıyorum çok iyi, bizim emmioğlu almış efsane alet" diye öneri yapılmaz. Verilerini kaybettiğinde veya hızları yerle yeksan olduğunda belki bir şeyler anlarsın.

Geri
Yukarı