1 TB SSD yeterli midir?

kaynazdar

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir sistem toplamak istiyorum ve ağırlıklı olarak oyun oynayacağım. Minimum 4-5 yıl götürür tahminimce. Bu devirde 1 TB SSD almak yeterli mi sizce? İçine Windows da kurulacak(ne kadar yer kapladığını bilmiyorum ama az değildir herhalde). Sağlam oyunların çoğu 100 GB+ civarı alan istiyor zaten. Önümüzdeki yıllarda daha da artacaktır(örneğin. Starfield, GTA 6). 4-5 tane aktif oynadığın rekabetçi oyun + AAA seviyesinde 3-4 hikayeli oyun olsa ya dolacak ya da ucu ucuna yetecek gibime geliyor. 1 TB kullananlar sorun yaşıyor musunuz? (HDD almayacağım)

Kanka bende 800gb ssd var oyunları indiriyorum oynadıktan sonra siliyorum başka oyun indiriyorum sildiğimi belki 1-2 yıl sonra indiriyorum eğer sende böyleysen 1tb ssd yeterde artar ama diyorsan ben oyun indiriyorum o oyun 2 yıl ssd içinde bekliyor o zaman 2tb al.

Kanka bende 800gb ssd var oyunları indiriyorum oynadıktan sonra siliyorum başka oyun indiriyorum sildiğimi belki 1-2 yıl sonra indiriyorum eğer sende böyleysen 1tb ssd yeterde artar ama diyorsan ben oyun indiriyorum o oyun 2 yıl ssd içinde bekliyor o zaman 2tb al.
Aynen öyle. HDD almaktansa 2TB SSD alırım daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı