1 TB'lık Samsung flash belleğe girilmiyor

godkingivarx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, 1 TB'lık Samsung flash belleğim var, içine birkaç dosya atacakken bir de ne göreyim, şöyle gözüküyor;

ahaha.png

Flash belleğimin üzerine tıklamaya çalıştığımda ise şu hatayı veriyor;

afgaga.png

Ayrıca dosyaya ilk tıkladığımda Windows Defender trojan var deyip karantinaya almıştı. Ancak ben zaten Windows Defender'a girip karantinadan çıkartıp dosyaları yüklemiştim, acaba tam olmadı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım virüs bulaşmış. Kısayol virüsü olarak Youtube'da aratıp dosyalarınızı geri alabilirsiniz. Sonradan da USB'yi biçimlendirirsiniz.
Baktım videolara hepsini yaptım ancak bir türlü dosyalar çıkmadı.Nasıl virüsmüş arkadaş bu,önemli dava dosyaları vardı onları kurtarmam gerek daha da yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

Baktım videolara hepsini yaptım ancak bir türlü dosyalar çıkmadı.Nasıl virüsmüş arkadaş bu,önemli dava dosyaları vardı onları kurtarmam gerek daha da yardımcı olabilir misiniz rica etsem?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bu videolar yardımcı olmadı mı ?

Hocam bu videolar yardımcı olmadı mı ?
vallahi yaptım aynısını o gizli isimsiz dosyada geldi ancak içerisinde benim dosyalarım yerine saçma dosyalar var.Acaba virüs dosyalarımı silmiş olabilir mi? Eğer öyleyse dosyalarım yandı diyebiliriz sanırım.Ayrıca şöyle düşündüm 1 tb'lik diskimin 32 gb'ını gösterdiği için ya dosyalarım öbür kısımdaysa? Kusura bakmayın başınızı şişirdim yardımınız için teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı