1. TEOG sınavınız nasıl geçti ?

Evet arkadaşlar buyurun yazın bakalım nasıl geçti 1. sınavlarınız?
Ben sadece matematik de zorlandım, Türkçe aşırı kolaydı. Yalnız, TEOG hani sadece 8. sınıf konularından oluşuyordu? Bu sene üslü sayılara ve kareköke ağırlık basmışken ikisinden de 1-2 soru çıkması hoş değil.
Ben günlerce üslü sayı ve kareköke çalıştım, sınav da ise yok aritmetik, yok rasyonel, sayılar çıktı. Yazık böyle eğitim sistemine...

Aynen Türkçe çok kolaydı. Ama gerçekten Matematik biraz zordu zaten Din Kültürü aşırı kolaydı.

Ömer Dayı sorusunu ben C yapmıştım. Genel olarak kolaydı da 1 2 soru düşündürücüydü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler bazıları Türkçe çok zor onun dışı kolay diyor, ben anlamıyorum açıkcası, Türkçe'm hiç kötü gelmedi benim geçen sene 4, onun dışında hep 5 oldu. Bu senede öyle.
Türkçe çok basit açıkcası neyinden korkuyorlar anlamıyorum, asıl korkulması gereken matematikdirdir.

Hepsi full çıktı. Arkadaşlarımla tartıştık.
Matematikte 5 üstü eksi 4 sorusunu ne yaptın şıklar 0,00.. lıydı.

Beyler bazıları Türkçe çok zor onun dışı kolay diyor, ben anlamıyorum açıkcası, Türkçe'm hiç kötü gelmedi benim geçen sene 4, onun dışında hep 5 oldu. Bu senede öyle.
Türkçe çok basit açıkcası neyinden korkuyorlar anlamıyorum, asıl korkulması gereken matematikdirdir.
Bence ikiside ne zor nede kolaydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı