1 Uzun 3 kısa bip sesi

naci0101

Hectopat
Evet arkadaşlar, sabah uyandığımda kasadan 1 uzun 3 kısa bip sesi geldi ve ekrana görüntü gelmedi. RAM'i çıkarıp taktım düzelmedi. En son ekran kartını söküp taktım düzeldi. Ekran kartım 7 aylık arkadaşlar ASUS ROG serisi sizce garantiye yollamalı mıyım? Bu yaşadığım normal midir? Hatanın gecesi Win 10 güncelleştirmesi geldi. Bende güncelleştir ve kapat dedim. Sonrada uyudum ve sabahına bu sorun başıma geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu olan H310 mu, yoksa bu olan H310 mu?

Kullanım kılavuzunda bir şey yazmıyormuş zaten ASUS'larda. Buraya göre ekran kartında bir anormallik tespit edildiğinden bahsediyor. Güç bağlantılarını yaptığından ve yuvaya tam oturduğundan emin olun. Yeteri güçte bir güç kaynağı kullanmıyorsanız daha iyi bir güç kaynağına geçin.
Derim normalde; ama zaten siz durumu yaşayıp çözmüşsünüz. Muhtemelen PCIe portuna tam oturmadı ya da güç bağlantılarında temassızlık vardı.
Sonra tekrar olmuş. Aynı sebeptendir derdim ama tekrar olması güç kaynağının yeterli gelmemesi şüphesini doğurdu bende.

Bu olan H310 mu, yoksa bu olan H310 mu?

Kullanım kılavuzunda bir şey yazmıyormuş zaten ASUS'larda. Buraya göre ekran kartında bir anormallik tespit edildiğinden bahsediyor. Güç bağlantılarını yaptığından ve yuvaya tam oturduğundan emin olun. Yeteri güçte bir güç kaynağı kullanmıyorsanız daha iyi bir güç kaynağına geçin.
Prime olan ilk seçenek hocam

Geri
Yukarı