1 yıl idare edecek batarya önerisi

oflibabalaz

Centipat
Daha fazla  
Samsung A70 telefonuma batarya alacağım. Deji mi alsam yoksa başka bir markamı bilemedim. 1 yıl yoğun kullanımlık ömürlü olsa yeterli.

Samsung A70 telefonuma batarya alacağım. Deji mi alsam yoksa başka bir markamı bilemedim. 1 yıl yoğun kullanımlık ömürlü olsa yeterli.

Deji bilinen ve Avrupa'ya mal gönderecek kalitede ürün yapan firmalardan biri. Pil de ucuza kaçma telefonları uyurken yanımızda bulunduruyoruz. Bu riske değmez.

Cihazın garantisi varsa, garanti kapsamında ücretsiz değişim sağlayabilirsiniz.
Eğer garantisi yoksa önce Samsung'tan fiyat alın, sonra Deji markasını araştırırsınız. Benim önerim kendi orijinal bataryasından sonra Deji.

Deji bilinen ve Avrupa'ya mal gönderecek kalitede ürün yapan firmalardan biri. Pil de ucuza kaçma telefonları uyurken yanımızda bulunduruyoruz. Bu riske değmez.

Deji alınır mı yani?

Düzeltme: Samsung servisine veremem. 1 yıl yoğun kullanıma dayanacak batarya önerisi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı