1 yıl önce 2.8 saat oynanılıp iade edilen oyun şimdi tekrar alınıp iade edilebilir mi?

shadowsw

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 yıl önce Resident Evil Village oyununu almıştım fakat iade ettim iade ettiğimde 2.6 saat oynamıştım. Şimdi tekrar aldım ve toplam süre 2.8 saat oldu neredeyse 3 saat işte ve ayrıca satın alındığı tarihten 14 güne kadar iade etme hakkım çünkü alınan tarih olarak 31 Aralık 2021 diyor ve 2 saati geçirmeme hakkım sönmüş müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneyebilirsin, ben 2 saat ve küsüratı olan bir çok oyun iade etmiştim. Tekrar aldığından bu yana 2 haftayı geçmediyse kabul ederler muhtemelen.

Arkadaşlar 1 yıl önce Resident Evil Village oyununu almıştım fakat iade ettim iade ettiğimde 2.6 saat oynamıştım. Şimdi tekrar aldım ve toplam süre 2.8 saat oldu neredeyse 3 saat işte ve ayrıca satın alındığı tarihten 14 güne kadar iade etme hakkım çünkü alınan tarih olarak 31 Aralık 2021 diyor ve 2 saati geçirmeme hakkım sönmüş müdür?
Valla iki saati geçince direkt almıyorlar genelde. Ben çok oyunda denedim, şans işidir belki. Ama o iki hafta sorunu yüzünden reddetmezler. Yine de deneyebilirsin yani bir günde dönüyorlar zaten. Açıklamaya yazarsın yeni aldığını ki zaten gözüküyor sistemde. Fakat saat sıkıntı.

3 saate kadar alıyorlar ama 2 haftayı geçerse olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı