Steam'den Alınıp Uplay'de Etkinleştirilen Oyun İade Edilebilir mi?

Hüseyin42

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Merhaba. Far Cry 3'ün düz sürümünde hangi DLC'ler geldiğini merak ettiğim için Steam'den aldım. Oyunu indirip geri iade edecektim (iade edilen oyunun dosyaları duruyor). İndirim vaktinde geri alacaktım tekrar indirmekle uğraşmamak için. Sonra başarım için Uplay'e bağlanması gerekiyormuş. Ona da bakayım derken oyunu Uplay'e key ile eklemiş oldum. Oyun indirmeye basınca direkt Steam'i açıyor.

Şimdi aklımdaki soru şu: Geri iade talebinde bulundum ama Uplay'de key'i kullandığım için iade almamaları gibi bir şey olur mu? :/

Aklıma şu olasılıklar geliyor:
* Steam iade'yi kabul edip 2 platformdan da oyunu kaldıracak.
* İadeyi kabul etmeyecek ve yıllanmış oyuna 70 lira vermiş olarak kalıcam. :(
* Steam iade'yi kabul edecek ama oyun Uplay'de durmaya devam edecek (böyle bir açığın olacağına inanmıyorum ama aklıma gelmedi de değil :D )

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Far Cry 3'ün düz sürümünde hangi DLC'ler geldiğini merak ettiğim için Steam'den aldım. Oyunu indirip geri iade edecektim (iade edilen oyunun dosyaları duruyor). İndirim vaktinde geri alacaktım tekrar indirmekle uğraşmamak için. Sonra başarım için Uplay'e bağlanması gerekiyormuş. Ona da bakayım derken oyunu Uplay'e key ile eklemiş oldum. Oyun indirmeye basınca direkt Steam'i açıyor.

Şimdi aklımdaki soru şu: Geri iade talebinde bulundum ama Uplay'de key'i kullandığım için iade almamaları gibi bir şey olur mu? :/

Aklıma şu olasılıklar geliyor:
* Steam iade'yi kabul edip 2 platformdan da oyunu kaldıracak.
* İadeyi kabul etmeyecek ve yıllanmış oyuna 70 lira vermiş olarak kalıcam. :(
* Steam iade'yi kabul edecek ama oyun Uplay'de durmaya devam edecek (böyle bir açığın olacağına inanmıyorum ama aklıma gelmedi de değil :D )

GÜNCELLEME: Oyun iadesi kabul edildi. Uplay'de oyunum durmaya devam ediyor ama indire basınca steam sayfasına yönlendiriyor. Tekrar steam'den alınca aktifleşecek yani.

12.JPG

fc.JPG

Sıkıntı yapmayın oyun Steamden iade olucak, Uplay de kalacak ama siz oyuna basınca steame atacağı için oynamacaksınız.Yeniden alınca çalışacak.
Evet dediğiniz gibi oldu hocam. Sizin yorumunuzdan önce konuyu düzenliyordum. Aynı anda yazmışız. :D

Aynı şey dlc için geçerli değil sanırım,for honor oyununda dlc aldım kullanmadan iade ettim.İade kabul edildi ama dlc içeriği oyunda aktif durumda.Bi problrm olmaması adına kullanmıyorum ama iade yapıldığı halde dlc aktif valla anlamadım nasıl iş.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı