1 yıllık laptopu nasıl iade edebilirim?

Ben 11. ayda iade ettim. HP ürünlerde bir parça 4 kere arıza verirse iade alıyorlar.
4 kere ekran kartı yanmıştı 11. ayda iade ettim.
Asus'da da bu ya da buna benzer şartlar bulunabilir. Arayıp görüşün. Şartları sağlamaya çalışın.

@Tunapy Ben de HDD kullanıyorum, fakat sistemin dediğin gibi yavaş çalışmıyor. Tek RAM yüksek ve iki ekran kartım var. SSD şu anlık ihtiyaç duymuyorum. Eski cihazım da SSD'ye ihtiyaç duymuştum, yeni cihazım da ciddi bir sorun değil. Bence her şey RAM'de bitmiyor, işlemcin ve içerindeki donanım güçlü olması gerekli. Güçlü donanımın yoksa SSD almak zorunda kalıyorsun.

Kısaca burada problem bilgisizlikten istediğin cihazı alamaman. 2000TL sizin cihazdan daha güzel cihazlar bulurum.(R3 2200U ve Radeon 535) Bu örnek verdiğim cihazı kullandım ve dediğiniz sorunlar yoktu. Hatta LoL, CS:GO, ETS2 ve FIFA 19 gibi oyunları oynatmıştım karışık ayarlarda.

Son düzenleme:
@Tunapy Ben de HDD kullanıyorum, fakat sistemin dediğin gibi yavaş çalışmıyor. Tek RAM yüksek ve iki ekran kartım var. SSD şu anlık ihtiyaç duymuyorum. Eski cihazım da SSD'ye ihtiyaç duymuştum, yeni cihazım da ciddi bir sorun değil. Bence her şey RAM'de bitmiyor, işlemcin ve içerindeki donanım güçlü olması gerekli. Güçlü donanımın yoksa SSD almak zorunda kalıyorsun.

Kısaca burada problem bilgisizlikten istediğin cihazı alamaman. 2000TL sizin cihazdan daha güzel cihazlar bulurum.(R3 2200U ve Radeon 535) Bu örnek verdiğim cihazı kullandım ve dediğiniz sorunlar yoktu. Hatta LoL, CS:GO, ETS2 ve FIFA 19 gibi oyunları oynatmıştım karışık ayarlarda.
Evet maalesef haklısınız peki benim sorum şu ''2000tl ye bundan daha iyi cihazlar bulurum'' cümlesinde 2000 tl ye daha iyi cihazlar varsa bu neden 3000??

Evet maalesef haklısınız peki benim sorum şu ''2000tl ye bundan daha iyi cihazlar bulurum'' cümlesinde 2000 tl ye daha iyi cihazlar varsa bu neden 3000??
Bak kardeşim veya abim aldığın cihazxın marka modelini bilmiyorum. Sanırım piyasa ilgin sıfır. 5 bin liraya laptop var, 3 bin liraya laptop var. Arasında fark olmak zorunda. Ne kadar ekmek o kadar köfte diyorum.
Kazıklanmışsın.

Ya sorun şu bunlar windows 10lu bilgisayarı normalde ssdsiz veya 8gb den az ramli satmamaları gerekiyor ama reyon fiyatı daha ucuz olsun diye onlar olmadan satıyorlar ve aldıktan sonra ekstra olarak onları alman gerekiyor
Böyle birşey yok. İade etmek istemen ayrı bir kafa. 1 yıl öncesine kadar nerdeydin? Satıcı bunu sana sunmuş sende araştırmadan bakmadan sanırım '' Aaa İ5 alayım'' dedin. U serisi güç tasarrufu serisidir. Fazla performans vermez. Sana birşey aldırtmaya çalışmıyorlar ayrıca. Adam sunmuş demiş ki '' Bak U serisi işlemci, 5400 RPM HDD, 4 GB, RAM, ekran kartı dahili'' sende basmışsın parayı kendi kendini kazıklamışsın.
Geçen sene 7. nesil işlemci almanız komik olmuş biraz. 😄

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı