1 yıllık laptopu nasıl iade edebilirim?

Tunapy

Decapat
Yaklaşık 1 yıl önce ASUS X540UB-GO072 model laptopu satın aldım. Win10'a sahip. Ancak boşta %60 RAM ve çoğunlukla +%90 HDD kullanımı gösterince teknik servise yolladım. Ürünün güncellemeleri yapılmış ancak bana ürün sağlamdır dediler. Oradaki bir çalışan bu tip ürünlerin Win10 olduğu için sisteminin yeterli olmadığını söyledi. Ek olarak RAM ve SSD alırsam sorunsuz kullanabileceğimi söyledi. Ama ben ekstra para vermek istemiyorum. Alırken bunları bilmiyordum. Ben bu laptopu nasıl iade verebilirim?

4 GB RAM'a sahip işlemcisi Intel Core i5-7200U 1 TB HDD var.
Ürün Vatan'dan alındı

Son düzenleyen: Moderatör:
Üründe bir sorun yoksa niye iade alsınlarki? 2.elde satıp üzerine biraz daha ekleyip yeni bilgisayar alabilirsiniz. Yerinizde olsam 4 GB RAM daha ekleyip kullanırdım. Daha gideri olan bir sistem.
Üründeki sorun bu zaten bana ekstra bi şeyler daha aldırmaya çalışıyorlar 4 gb ram ve ssd 600 tl yapıyor
Üründe bir sorun yoksa niye iade alsınlarki? 2.elde satıp üzerine biraz daha ekleyip yeni bilgisayar alabilirsiniz. Yerinizde olsam 4 GB RAM daha ekleyip kullanırdım. Daha gideri olan bir sistem.
Üründeki sorun bu zaten bana ekstra bi şeyler daha aldırmaya çalışıyorlar 4 gb ram ve ssd 600 tl yapıyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı