1 Yıllık Norton Gamer Paketi Sadece 8.4 TL

Bir bilgi daha vereyim,

Aldıktan bi' 10-15 dakika sonra "Otomatik Abonelik Yenileme"yi iptal etmeyi denediğinizde size 1 aylık bir süre daha veriyor. O anda teklifi kabul edip aboneliğinizi iptal etmeyin, birkaç saat sonra aboneliğinizin bir ay uzadığını göreceksiniz. Aboneliğinizin uzadığını gördüğünüz an tekrar iptal edin abonelik yenilemeyi. Bu şekilde 13 ay kullanım sağlayabilirsiniz. Yalnız iptal etmeyi unutmayın, yoksa aboneliğiniz sona erdiğinde kartınızdan 100 dolar çekilir.

Ekstra olarak aboneliğinizi iptal ettikten sonra kayıtlı kart bilgilerinizi Norton hesabınızdan silebilirsiniz.
Abonelik yenilemenin iptal olup olmadığını Norton'un uygulamasından görebilirsiniz.

Abonelik: Aktif yazıyorsa otomatik yenileme açıktır, iptal edin.
Abonelik: "xyz Gün Kaldı" yazıyorsa otomatik yenileme kapalıdır, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde gözüküyor, otomatik ödeme iptal olmuş değil mi?
1622324234251.png
1622324256786.png

1622324303394.png

Bir bilgi daha vereyim,

Aldıktan bi 10-15 Dakika sonra "Otomatik Abonelik Yenileme"yi iptal etmeyi denediğinizde size 1 aylık bir süre daha veriyor. O anda teklifi kabul edip aboneliğinizi iptal etmeyin, birkaç saat sonra aboneliğinizin bir ay uzadığını göreceksiniz. Aboneliğinizin uzadığını gördüğünüz an tekrar iptal edin abonelik yenilemeyi. Bu şekilde 13 ay kullanım sağlayabilirsiniz. Yalnız iptal etmeyi unutmayın, yoksa aboneliğiniz sona erdiğinde kartınızdan 100 dolar çekilir.

Ekstra olarak aboneliğinizi iptal ettikten sonra kayıtlı Kart bilgilerinizi Norton hesabınızdan silebilirsiniz.
Abonelik yenilemenin iptal olup olmadığını Norton'un uygulamasından görebilirsiniz.

Abonelik: Aktif yazıyorsa otomatik yenileme açıktır, iptal edin.
Abonelik: xyz Gün Kaldı yazıyorsa otomatik yenileme kapalıdır, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Arkadaşlar ben satın aldım ve yükledim ancak bir türlü Norton hesabımı bağlayamıyorum. Norton sunucusu ile iletişim kurulamadı deyip duruyor. Konu da açtım ama çözemedim. Yaşayan oldu mu çözümü var mı?

Geri
Yukarı