10.000-12.000 TL Gaming laptop önerisi

Uzumaki

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Tamamen oyun oynamak için kullanacağım, iş olarak da Office dosyalarını kasmadan, donmadan kullanabileceğim bir Gaming laptop aramaktayım dostlar. 10-12 bin TL arasında bir bütçe ayırabiliyorum ancak önerilerinize göre 200 300 TL kadar bir parça daha yukarıya çıkabilme durumum var. Masaüstü alma durumum yok. Çünkü işim gereği sürekli seyahat halindeyim. Değerli önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI bravo 15 her şeyi çok iyi.

Dostum bununla Cyberpunk 2077, Odyssey gibi oyunları da oynayabilir miyim iyi bir şekilde? RTX 2060 kartlı laptop satan sistemler çok rahat oynatıyor (10-12 bin TL fiyatlilar).

RTX 2060 + i7 10. nesil

Bu hosuma gitti, teşekkür ederim. Yeni nesil oyunların birçoğunu iyi seviyelerde oynamam mümkün bu bilgisayarda anladığım kadarıyla.

Ekran boyutunun önemi yok ki?
Dostum bununla Cyberpunk 2077, Odyssey gibi oyunları da oynayabilir miyim iyi bir şekilde? RTX 2060 kartlı laptop satan sistemler çok rahat oynatıyor (10-12 bin TL fiyatlilar).

Bu hosuma gitti, teşekkür ederim. Yeni nesil oyunların birçoğunu iyi seviyelerde oynamam mümkün bu bilgisayarda anladığım kadarıyla.
Bu fiyata başka 2060 bulamazsın hocam. Bunu bir aydır almak istiyordum bütçe yetmedi hayırlı olsun

Ekran boyutunun önemi yok ki?
Bu fiyata başka 2060 bulamazsın hocam. Bunu bir aydır almak istiyordum bütçe yetmedi hayırlı olsun.

Yo laptoplarda çok var çünkü laptopların ekranı çok küçük oluyor.

Bu hosuma gitti teşekkür ederim. Yeni nesil oyunların birçoğunu iyi seviyelerde oynamam mümkün bu bilgisayarda anladığım kadarıyla.

Oynarsın, rahat. Bu kart neredeyse RTX 2060 ile eşit, aralarında sadece 20 FPS var.

Geri
Yukarı