10.000 -12.000 TL oyun için dizüstü bilgisayarı önerisi

Bütçe
10.000 - 12.000
Legion 5 maalesef bende sorun çıkardı. Fan acayip bir ses yapıyor işlemci çok ısınıyor ve yeşil bir ölü piksel var. Dark Souls 3 denedim max ayarlarda FPS hiç düşmedi ama dediğim gibi bu sorunlar çekilecek gibi değil. Şuan Legion 5'ten yazıyorum hafta içi iade edeceğim muhtemelen.

Hocam o laptop aslında MSI Thin serisinin laptopu. Thin serisi alınmaz. MSI'ın en kötü kasasıdır.
Bu laptop da iyidir. Bütçeyi aşıyor diye önermedim:

Hocam o laptop aslında MSI Thin serisinin laptopu. Thin serisi alınmaz. MSI'ın en kötü kasasıdır.
Bu laptop da iyidir. Bütçeyi aşıyor diye önermedim:

16 GB RAM olsa iyi olur.

MUX'u ve TDP değeri hakkında bir fikrim yok ama. MUX ve kaliteden dolayı Legion'da güzel, bilindik ve serin bir alternatif. Nitro 5'de ucuz olması cezbediyor ama.

@Radeon RX 5500M @Dark Lord of the Sith hocam, yukarıdaki Nitro 5'de MUX var mı, TDP değeri nedir? Biliyor musunuz?
Hocam hindistandaki modellerde 80W+5W olarak gözüküyor.Bu model hakkında bilgi bulamadım.

Alırken bence bilgisayarın fan sesine çok dikkat et ben MSI GF 62 7re kullanıyorum fan sesi falan çok yüksek işlemci sıcaklığı oyunlarda 80-90 derecelerden düşmüyor bilgisayar düz açıkken bile 50 derece.

Yeni konular

Geri
Yukarı