10.000-12.000 TL telefon önerisi

Bütçe
10000-12000
Çin markalardan almanı tavsiye etmem çünkü bug dolu ve günde minimum 2-3 defa kilitlenebiliyor cihaz sıfır X3 Pro önermişler bunun yerine ikinci el temiz 128 GB iPhone 11'in daha iyi olacağını düşünüyorum Single Core multi Core puanları X3Pro'dan daha iyi ve uygulamalarda çökme vs. yok :D ben Xiaomi kullanıyorum yaklaşık 7 yıldır farklı cihazlarını kullandım ancak bıktım buglardan Samsung zaten ekranı kırıldığı anda yenisini al daha iyi denebilecek yedek parça fiyatlarına sahip tavsiyem ikinci el IP 11 128 GB.

Çin markalardan almanı tavsiye etmem çünkü bug dolu ve günde minimum 2-3 defa kilitlenebiliyor cihaz sıfır X3 Pro önermişler bunun yerine ikinci el temiz 128 GB iPhone 11'in daha iyi olacağını düşünüyorum Single Core multi Core puanları X3Pro'dan daha iyi ve uygulamalarda çökme vs. yok :D ben Xiaomi kullanıyorum yaklaşık 7 yıldır farklı cihazlarını kullandım ancak bıktım buglardan Samsung zaten ekranı kırıldığı anda yenisini al daha iyi denebilecek yedek parça fiyatlarına sahip tavsiyem ikinci el IP 11 128 GB.
Ekranı iyi istediğimi belirtmiştim IP 11'in ekranı kötü.

iPhone 11'in ekranı berbat, kötü falan değil bu aklınızda bulunsun. IPS panel kategorisinde söylüyorum, görüntüyü iyi işliyor ve gayet doygun gözüküyor renkler. Elinize aldığınızda ya çok kötü ekran varmış bunun çamur gibi ya pff pişman oldum ya da hayatta almam demezsin, dedirtmez ve tatmin eder. Hatta daha gerçekçi bir renk skalası olduğunu farkedebilirsin. Sadece siyahlar siyah gibi değil ve güneş altında istenilen parlaklık seviyesini elde edemeyebilirsin. Ayrıca IPS paneller göz sağlığınız için daha faydalıdır.

iPhone 11'in ekranı berbat, kötü falan değil bu aklınızda bulunsun. IPS panel kategorisinde söylüyorum, görüntüyü iyi işliyor ve gayet doygun gözüküyor renkler. Elinize aldığınızda ya çok kötü ekran varmış bunun çamur gibi ya pff pişman oldum ya da hayatta almam demezsin, dedirtmez ve tatmin eder. Hatta daha gerçekçi bir renk skalası olduğunu fark edebilirsin. Sadece siyahlar siyah gibi değil ve güneş altında istenilen parlaklık seviyesini elde edemeyebilirsin. Ayrıca IPS paneller göz sağlığınız için daha faydalıdır.

Berbat ile kötünün kıyaslaması < CS:GO eskimiş ile savaş görmüş kıyaslaması, hangisi daha olumlu anlayamıyorsun :)

Teşekkürler yardımız için hocam, A73 5G alacağım.
Umarım memnun kalırsınız hocam, aldıktan sonra buradan ilk izleniminizi ve tecrübelerinizide yazarsanız sizden sonra alacak arkadaşlara da inceleme niteliğinde olur.

Güzel günlerde kullanmanız dileklerimle

İyi forumlar 👋

Geri
Yukarı