12.000 TL telefon önerisi

Bütçe
12.000

gleiwan

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 12.000 TL'ye kadar lütfen gidip yarısına telefon alıp diğer yarısını yerim gibi yorumlar yapmayın. Uzun süre götürecek bir cihaz arıyorum. Tercihim Android olması. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 12.000 TL'ye kadar lütfen gidip yarısına telefon alıp diğer yarısını yerim gibi yorumlar yapmayın. Uzun süre götürecek bir cihaz arıyorum. Tercihim Android olması. Teşekkür ederim.

Bir telefona o kadar vermek saçmalık olur 6 7 bin TL bandında güzel gayet uzun götürecek telefonlar var illa almam derseniz 12 bin TL'ye Samsung en son çıkan modellerini alabilirsiniz.

Iphone olmaz mı :D? Ben yerinizde olsam Iphone alırdım. Daha uzun ömürlü oluyor bir çoğu androide göre (gelip de linçlemeyin şimdi beni telefondan telefona değişir tabii ki genel konuştum).

Hangi seriyi önerirsin? A serisi Note veya s serisi gibi.

Bence 8 bin TL bandında iyi bir şey istiyorsan Samsung Note 20 almanı öneririm Note 10'da olabilir ama bütçeniz 12 bin TL ise 8 bin vermek daha mantıklı.
Bence 8 bin TL bandında iyi bir şey istiyorsan Samsung Note 20 almanı öneririm Note 10'da olabilir ama bütçeniz 12 bin TL ise 8 bin vermek daha mantıklı.
9 bin de olabilir ama hepsi burada da 8 bin tl ye var.

Yeni konular

Geri
Yukarı