10.000-15.000 TL arası telefon tavsiyesi

ingweelf

Decapat
Oyun oynamıyorum, kamera kalitesi orta seviye olabilir, sosyal medya ve günlük ihtiyaçlar için kullanacağım sizce hangisi alınır? S21 ve S22 düşünmüyorum.

1)Mi 12 Lite

2)Poco F4

3)Samsung A73

Veya bunların dışında öneriniz var mıdır?

Xiaomi tavsiye etmem yazılım tarafında berbat onun dışında büyük ihtimalle S21 ve S22 düşünmemenizin sebebi batarya konusu bütçe çıkabilirseniz S21+ bakabilirsiniz bazıları fiyatını haketmediğini düşünecektir ama kafanız daha rahat olur.

Xiaomi tavsiye etmem yazılım tarafında berbat onun dışında büyük ihtimalle S21 ve S22 düşünmemenizin sebebi batarya konusu bütçe çıkabilirseniz S21+ bakabilirsiniz bazıları fiyatını haketmediğini düşünecektir ama kafanız daha rahat olur.
Mi 11T'yi de inceledim biraz önce, o da mı yaramaz? Genel olarak olumlu yorumlar gelmiş ama.

Cevap için teşekkürler bu arada ikinize de.

Mi 11T'yi de inceledim biraz önce, o da mı yaramaz? Genel olarak olumlu yorumlar gelmiş ama.

Cevap için teşekkürler bu arada ikinize de.

4 sene boyunca Xiaomi kullandım tam bir işkence her güncellemede daha da kötüleşiyordu telefonum hocam.

Param cebimde kalsın daha uygun fiyatlı bir şey alayım diyorsanız A52s bakabilirsiniz A73 ile aralarında çok bir fark yok.

Geri
Yukarı