10.000-15.000 TL laptop önerisi

Bütçe
10.000-15.000

BademinKölesi

Hectopat
Yer
Samsun
Merhaba, muhasebe işi yapmaktayım ve kullandığımız program web üzerinden bulut sisteme geçti. Artık evden de çalışmayı düşünüyorum. Yani ağırlıklı olarak tarayıcı(Google Chrome kullanıyorum), Netflix ve ara sıra uzaktan bağlantı programlarını kullanacağım. Oyun falan hiç oynanmayacak bilgisayarda. Ekranı ne kadar büyük olursa o kadar iyi benim için.Uzun saatler çalışma yapabilirim yani şarjda sıkıntı olmaz evde olacağım zaten ama kısa vade de kasma donma yapmasını istemiyorum bu yüzden rakamı yüksek tutmaya çalışıyorum. Önerilerinize açığım, teşekkürler.

Merhaba, muhasebe işi yapmaktayım ve kullandığımız program web üzerinden bulut sisteme geçti. Artık evden de çalışmayı düşünüyorum. Yani ağırlıklı olarak tarayıcı(Google Chrome kullanıyorum), Netflix ve ara sıra uzaktan bağlantı programlarını kullanacağım. Oyun falan hiç oynanmayacak bilgisayarda. Tek önemli nokta uzun saatler çalışma yapabilirim yani şarjda sıkıntı olmaz evde olacağım zaten ama kısa vade de kasma donma yapmasını istemiyorum bu yüzden rakamı yüksek tutmaya çalışıyorum. Önerilerinize açığım, teşekkürler.

Huawei D serisine göz atın hocam. Fazlasıyla işinizi görecektir.

huawei book modelleri olabilir, uzun ömürlü ve sürekli güncelleme almak istiyorsanız ve sıfır takıntınız yoksa ikinci el bir macbook düşünebilirsiniz fazlasıyla işinizi görecektir. Pilden yana da mac avantajlıdır.

huawei book modelleri olabilir, uzun ömürlü ve sürekli güncelleme almak istiyorsanız ve sıfır takıntınız yoksa ikinci el bir macbook düşünebilirsiniz fazlasıyla işinizi görecektir. Pilden yana da mac avantajlıdır.
Saydığınız özellikler bakımından inanıyorum ki mac daha avantajlıdır ama windows a çok alıştım ve böyle devam etmek istiyorum, teşekkürler. 🙂

Geri
Yukarı