4060'lı sistem toplanır mı?

Bütçe
30000

Redax

Hectopat
Merhaba bilgisayar bakıyorum. Şöyle bir toplama bilgisayar buldum sizce alınır mı? Aynı sistemi tek tek toplayınca daha pahalıya geliyor.

4060 8 GB alınır mı? Şu anda oynayamayacağım bir oyun olduğunu düşünmüyorum 4060 ile? Uzun süre kullanmayı düşünüyorum ramini 32 yapacağım. ilerleyen vakitlerde biraz daha kaliteli işlemci de alırım diye düşünüyorum.

RAM'ı 5600 CL36 yap. Sımdılık fazlasıyla yeterli. İleride yetmezse aynı RAM'dan 16 daha alır, Dual yaparsın. SSD'yı 1TB Kingston yap. İşlemci de ekran kartı da çok daha ıyı. Ayrıca soğutucusu içinde 31.7k tutuyor

Bu rakama çıkamam dersen,
Anakartı MSI B650, SSD'yı 1TB Adata Legend, RAM'ları 1x16 XPG yap. Soğutucu olarak ise,

Merhaba bilgisayar bakıyorum. Şöyle bir toplama bilgisayar buldum sizce alınır mı? Aynı sistemi tek tek toplayınca daha pahalıya geliyor.

4060 8 GB alınır mı? Şu anda oynayamayacağım bir oyun olduğunu düşünmüyorum 4060 ile? Uzun süre kullanmayı düşünüyorum RAM'ini 32 yapacağım. İlerleyen vakitlerde biraz daha kaliteli işlemci de alırım diye düşünüyorum.

Aynı PC'yi kullanıyorum özellikleri aynı +2 TB M.2 SSD var soruların varsa alayım her türlü FPS ya da AAA oyun oynadım.

FPS konusunda nasıl? Çoğu oyunu Full ayarlarda oynarım diye düşünüyorum.

Hocam CS2 de genelde 200 ve üstü
Kalabalık savaşlarda (150 civarı)

AAA oyunlarda 1920x1080 de oynuyorummin 60FPS alıyorum zaten 60, AAA oyunlar 60 FPS için yeterlidir.

Bunların içine RDR2, Cyberpunk 2077, yeni Star Wars serileri, Forza Horizon 5, Elden Ring, FC24 aklına hangi oyun gelirse fark etmeksizin.

LoL falan katmıyorum hiç onlardamin 300FPS alıyorum zaten.

Hocam CS2 de genelde 200 ve üstü
Kalabalık savaşlarda (150 civarı)

AAA oyunlarda 1920x1080 de oynuyorummin 60FPS alıyorum zaten 60, AAA oyunlar 60 FPS için yeterlidir.

Bunların içine RDR2, Cyberpunk 2077, yeni Star Wars serileri, Forza Horizon 5, Elden Ring, FC24 aklına hangi oyun gelirse fark etmeksizin.

LoL falan katmıyorum hiç onlardamin 300FPS alıyorum zaten.
Anladım yüksek ihtimalle bugün gidip alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı