10.000-15.000 TL telefon önerisi

iPhone 11 çok eski bir telefon arkadaşlar ben alacağım telefonu uzun süre kullanacağım ve 2. el tercih etmiyorum.
Aşırı fazla bir oyun performansı beklemeyin. Kamerası bu bütçeye göre oldukça iyi.
Kamera benim için çok önemli değil hocam oyun performansı daha önemli.

iPhone XS Max, iPhone 11 veya Snapdragon işlemcili S20 FE Öneririm hocam.
iPhone XS Max 64 GB var hocam bütçeme yeten 64 GB telefon bana az gelir.

@Erenk1905 @en3s19 S21 FE biraz pahalı gibi hocam ama bakacağım yine de.

iPhone 8 ile her oyunu oynayabiliyorum. Mobile Legends en yüksek ayarlar ki; oynayanlar cihazı ne kadar yorduğunu ve ısındırdığını bilir kasma yaşamıyorum. Şarj ve ısınma evet bu sorunlar oluyor ama bu dediklerim iPhone 11'de olmaz. Geekbench skorları açıkçası beni pek alakadar etmez. Kağıt üstünde Android iOS'dan daha iyi ama eline alıp kullandığında anlıyorsun iPhone kalitesini.

Verecek cevap bulamayınca direkt gülme emojisine basmak evet biliyorum o hissi çok çaresiz bir durum :)
İphone 8'de ısı limiti ne alemde bilemiyorum. İphone 11 için yapılan testler bu şekilde.
Hocam peki siz iphone 8 için genshin impact testi yapıp atabilir misiniz?
Fps ölçme programının adı perfdog bu arada. Mümkünse birşey söylediğiniz zaman kanıtlarla konuşun.
Oyunun fps değerini, test esnasında kaç watt tüketildiğini, sıcaklıkları, CPU ve GPU kullanımlarını da canlı olarak izleyebiliyorsunuz.

Son düzenleme:
iPhone 11 çok eski bir telefon arkadaşlar ben alacağım telefonu uzun süre kullanacağım ve 2. el tercih etmiyorum.

Kamera benim için çok önemli değil hocam oyun performansı daha önemli.

iPhone XS Max 64 GB var hocam bütçeme yeten 64 GB telefon bana az gelir.

@Erenk1905 @en3s19 S21 FE biraz pahalı gibi hocam ama bakacağım yine de.

iPhone 11 ya da 11 Pro hangisini alsan seni 5 yıl götürür. Uzun ömürlülük konusunda için rahat olsun. İllaki 0 olacaksa S21 FE ya da Snapdragon'lu S20 FE de alabilirsin.

4 Yıllık bir telefon ama iOS 17 ile iOS 18 Alacağı söyleniliyor. Tavsiye ederim. Verdiği performans çok iyi. 2. El tercih etmiyorsanız da o fiyat bandlarında S20 FE var.

iPhone tarafında en az 12 alınmalı ama o da bütçenin üstünde, 11'e bu beklentiler için bu para verilmez. S21 FE 5G zorluyorsa eğer Xiaomi 11T ya da Galaxy S20 FE alabilirsin.

İki cihaz çok güzel ve gerçekten güçlü ama yaşı itibari ile X serisi bu saatten sonra uzak durulması gereken bir model.

Verilen ücret az olsa X serisinden bir cihaz iyi olabilirdi.

Aklımda A33 ile A53 var aralarında ne tür farklar var çok bilmiyorum ama A53'ün ön tarafı çok hoşuma gitti.
CPU olarak aynılar. Kamera olarak A53 biraz daha iyi. A33 daha mantıklı. Bütçeni sonuna kadar zorlayacaksan önerim S21 FE ve S20 FE.

Geri
Yukarı