10.000-15.000 TL telefon önerisi

FE cihazları fiziksel olarak inceledim tasarımlarını hiç beğenmedim. S22 çok kibar ve güzel bir cihaz ama şarj aletine bağlı yaşamak istemiyorum. Honor da çin cihazı bu yüzden almak istemiyorum. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Anladım hocam, rica ederim.

İlla içlerinde alıyor olsam 12 Pro seçerdim. Bence sizin ihtiyaçlarınıza en iyi cihaz S22 olacak. Power bank ile de şarj sorununu çözersiniz aslında.
S22 güzel bir cihaz ama 2. El alacağım için muhtemelen satıcı kişi bataryanın içinden geçmiş olur iyice sıkıntı olur şarj durumu. Powerbank çözüm evet ama o kadar para verip de powerbank ile dolaşmak istemem. Galiba sıfır A35 ya da listemdeki cihazlardan s21 veya 12 pro en mantıklısı.

S22 güzel bir cihaz ama 2. El alacağım için muhtemelen satıcı kişi bataryanın içinden geçmiş olur iyice sıkıntı olur şarj durumu. Powerbank çözüm evet ama o kadar para verip de powerbank ile dolaşmak istemem. Galiba sıfır A35 ya da listemdeki cihazlardan s21 veya 12 pro en mantıklısı.
Yani A35 de işinizi görür hem de sıfır olacak. Ancak S21 ile 12 Pro kıyasında ben 12 Pro derim.

S21 kullanıyorum neredeyse 2 yıldır. Sorun varsa yardımcı olabilirim. Fiyatına göre gayet tatmin edici bi cihaz.

Eksi olarak ;
  • Ekranı küçük gelebilir. (FE sürümde ekran daha büyüktü galiba.)
  • Kamera çıkıntısı yüzünden zemin üzerindeyken tam sabit durmuyor.
Bunlar dışında aklıma gelen yok.

S21 kullanıyorum neredeyse 2 yıldır. Sorun varsa yardımcı olabilirim. Fiyatına göre gayet tatmin edici bi cihaz.

Eksi olarak ;
  • Ekranı küçük gelebilir. (FE sürümde ekran daha büyüktü galiba.)
  • Kamera çıkıntısı yüzünden zemin üzerindeyken tam sabit durmuyor.
Bunlar dışında aklıma gelen yok.
Ekranın çok büyük olmasına gerek yok hocam ele oturan bir cihaz benim için daha iyi olur. Kılıfla kullanacağım için kamera çıkıntısı sorun olmaz. Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

Ekranın çok büyük olmasına gerek yok hocam ele oturan bir cihaz benim için daha iyi olur. Kılıfla kullanacağım için kamera çıkıntısı sorun olmaz. Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?
Ortalama ekran sürem +3 saat. Şarj açısından soruyosan;
Güç tasarrufu kapalı, wifi+konum açık ve ara ara bluetooth kulaklık kullanımıyla orta seviye parlaklıkta 8 saatte %30 şarj yemiş bugün. Bahsettiğin gibi oyun vs oynamazsan gün boyu yetecektir rahatça. Arka kamerası da doğal ışıkta çok güzel. Ön kamerası da tatmin edici.

Geri
Yukarı