10.000 - 15.000 TL'ye laptop önerisi

yalçın22

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 10 en fazla 15 bin lira. Bu fiyat bandındaki en iyi laptopu arıyorum. Laptop hakkında bilgili olan herkesten bu fiyattaki en iyi laptop öresini bekliyorum. Öğrenciyim yurtta kalıyorum. İhtiyacım olduğundan dolayı parasına en iyisi olanı arıyorum.

Şu an bu cihazdan yazıyorum. Sen 600TL daha üstüne koyup 16 GB RAM yaparsan her işini göreceğini düşünüyorum. Oyun da oynarsın ders de çalışırsın her türlü işini görür.
Güzel bir seçenek peki bu laptop sizinkine göre nasıl https://www.hepsiburada.com/acer-ex...a=BOZDAN+Teknoloji&url_src=and-product-detail

Şu an bu cihazdan yazıyorum. Sen 600TL daha üstüne koyup 16 GB RAM yaparsan her işini göreceğini düşünüyorum. Oyun da oynarsın ders de çalışırsın her türlü işini görür.
Biraz daha inceledimde tn panel ve radeon hd graphics 15 e yakın fiyatı var 2gb dahili ekran kartlı ıps bir laptop bulunabilir belki

Son düzenleme:
Lenovo ThinkBook 15 (G2) 20VE0071TX Notebook kesinlikle harici ekran kartı olan bir laptop almanı tavsiye ederim. Baktığınız laptoplarda VRAM maksimum 128 MB. Windows Update yaparken bile kasma yaşatıyor. En azından 2 GB VRAM'i olan bir ekran kartı bile sizin yükünüzü biraz olsun üstlenir bence.
Önerdiğin laptop çok iyi herşey on numara sadece ssd 256 gb 500 olsa direk alacağım biraz daha bakıp tam istediğim gibi bi laptop linki bulabilirmisiniz ?

Önerdiğin laptop çok iyi her şey on numara sadece SSD 256 GB 500 olsa direk alacağım biraz daha bakıp tam istediğim gibi bir laptop linki bulabilir misiniz?

Dell Inspiron 15 3511 I35111015U Notebook böyle bir laptopta var ama tabii önceki önerdiğim laptopun ekran kartı bir tık daha iyi. Ama bu seviyelerde çok önemli olacağını zannetmiyorum. Olsun yeter gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı