10.000 - 15.000 TL'ye laptop önerisi

ModArt-ARC 2/Intel Core i3 12100F/INTEL Arc A750 PCI Express 4.0 8GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/INTEL ARC PC |ITOPYA.COM eğer illaki laptop olsun demiyorsanız 8 GB ekran kartlı kasalar da var 12500TL'ye. Ama sadece kasa :)
Okul için alıyorum yoksa kasa alırdım yurtta kasa kullanamam ama güzelmiş 😊

Yapma hocam kanıma giriyosun 😅

4060'lı kasayı alıp parçalarını ayrı satsanız daha fazla paranız oluyor herhalde :) ekran kartı 10.750TL'ymiş. İşlemcisi 2100TL.

Okul için alıyorum yoksa kasa alırdım yurtta kasa kullanamam ama güzelmiş 😊

Yapma hocam kanıma giriyosun 😅

Bizim yurtta kasa kullanan arkadaşlarım vardı. Ama tabii taşınabilirlik olmadığı için okulda kullanılamıyor. Laptop tavsiye ederim sırf taşınabilir olduğu için ama yerleşik bir sistem alabildiğin zaman laptoplara asla bulaşma bence :) görüyorsun ne sistemler alınır o paralara.

4060'lı kasayı alıp parçalarını ayrı satsanız daha fazla paranız oluyor herhalde :) ekran kartı 10.750TL'ymiş. İşlemcisi 2100TL.

Bizim yurtta kasa kullanan arkadaşlarım vardı. Ama tabii taşınabilirlik olmadığı için okulda kullanılamıyor. Laptop tavsiye ederim sırf taşınabilir olduğu için ama yerleşik bir sistem alabildiğin zaman laptoplara asla bulaşma bence :) görüyorsun ne sistemler alınır o paralara.
Evet hocam okul olmasa neler alınırda mecburiyetten laptop alacağız.

Güzel bir seçenek peki bu laptop sizinkine göre nasıl https://www.hepsiburada.com/acer-ex...a=BOZDAN+Teknoloji&url_src=and-product-detail

Biraz daha inceledimde TN panel ve Radeon HD Graphics 15'e yakın fiyatı var 2 GB dahili ekran kartlı IPS bir laptop bulunabilir belki.

TN panel olması evet en büyük dez avantajı. Ayrıca cihazın içinde Vega8 iGPU birimi var. Bu fiyata bulabilirseniz tabii ki de harici ekran kartlı cihazlara yönelebilirsiniz ama bu cihazın işlemcisinden güçlü bir işlemci bulamazsınız diye düşünüyorum.

Sizin attığınız linkteki cihazın işlemciside güzel bir işlemci. Hemde IPS panel bütçem olmasaydı bende bu cihazı tercih edebilirdim.

Lenovo ThinkBook 15 (G2) 20VE0071TX Notebook bence 256 GB SSD çok sorun yaratmaz. Belki sonradan ekstra bir HDD ya da taşınabilir HDD edinebilirsiniz.
Lenovo V15 82NB003GTX Notebook Windows işletim sistemi içinde olsun diyorsanız bu iyi ama işlemcisi diğerinden 1 sene eski.
Dell Inspiron 15 3511 I35111015U Notebook 512 GB SSD olsun illaki derseniz Linux işletim sistemli bu da. Gerçi malzeme kalitesi kötü demiştiniz. Neyse son seçenek olarak dursun.
Teşekkürler yardımlarınız için.

Geri
Yukarı