10.000-15.000TL civarı telefon tavsiyesi

Tasarım olarak S20 FE
Pil olarak A54
Xiaomi bildiğim kadarıyla belirli bir süreden sonra stabilizasyon sorunları yaşıyor. Android'de Samsung kalitesi tartışılmaz bir gerçek.
A54 en mantıklısı güncelleme desteği ile.

xiaomi 9 pro kullanıyorum 2-3 senedir bir sıkıntı yaşamadım ama işte teknoloji şans işi dediğiniz gibi sıkıntı olabilir... Ve evet samsung gerçekten kaliteli android tarafında,
Tasarımı cidden hoşuma gitti s20 nin o yüzden hala ona daha sıcak bakıyorum pil olarak ve kamera olarak üzer mi sizce?

evet ama genede iyi bir işletim sistemine sahip telefon varken bir düşük modelini almam eğerki a model alıcaksam 54ü tercih ederim, teşekkürler öneri için

15i bile belki çıkaramam bunun fiyat çok yüksek birde daha çok bilindik markaya yönelmek istiyorum, telefon benim için değil.

Baktığım telefonlar arasında en mantıklı bu geldi banada ama emin değilim bu fiyatta bu model iyi midir?

teşekkürler sizce s20 fe nasıldır?

A54 ve s20 FE ve Xiamo Redmi Note 12 Pro arasında kalsaydınız hangisini seçerdiniz?
A54 al geç, 5 sene güncelleme desteği var. Tasarımı daha modern. İşlemcisi üzmez pek, zaten ağır oyunlar oynamıyorum diyorsun. Kamerası fiyatına göre tatmin edici kalitede.

Xiaomi 9 Pro kullanıyorum 2-3 senedir bir sıkıntı yaşamadım ama işte teknoloji şans işi dediğiniz gibi sıkıntı olabilir... Ve evet Samsung gerçekten kaliteli Android tarafında,
Tasarımı cidden hoşuma gitti S20'nin o yüzden hala ona daha sıcak bakıyorum pil olarak ve kamera olarak üzer mi sizce?

Bence tasarım olarak en şık olan tasarım hala S20 FE tasarımı ayrıca kamera en kaliteli şu anda bu ürünler arasında S20 + işlemci olarak en verimli olan yine aynı ürün, kablosuz şarj desteği var bu fiyatına rağmen, şu anda Android 7 kullanan kişide WhatsApp'a giriyor veya gündelik işleri için aktif şekilde kullanabiliyor Android 14 kullanan kişi de aynı şeyleri yapabiliyor. Güncelleme demek aygıtın yavaşlaması demek değil hocam ona göre kararınızı verin. Bu fiyata göre s segment bir Samsung ürünü alıyorsunuz.

Baktığım telefonlar arasında en mantıklı bu geldi bana da ama emin değilim bu fiyatta bu model iyi midir?

Teşekkürler sizce S20 FE nasıldır?

A54 ve S20 FE ve xiamo Redmi Note 12 Pro arasında kalsaydınız hangisini seçerdiniz?

Donanım ve yazılım olarak en iyisi S20FE, ben S20FE seçerdim.

Merhaba arkadaşlar. Bu bütçe arasında bana telefon önerebilir misiniz?
Ağır oyunlar oynanmayacak - Çiftlik oyunları daha çok,
Kamerası önemli - Resim çekilecek,
Bir de depolama önemli ama 128 GB olup 256'dan iyi telefon varsa tabii ki onu almaya yönlenirim.
Bütçe artarsa Samsung S21 FE. Artmazsa Honor 90, Samsung S20 FE, Samsung A54.

Bence tasarım olarak en şık olan tasarım hala S20 FE tasarımı ayrıca kamera en kaliteli şu anda bu ürünler arasında S20 + işlemci olarak en verimli olan yine aynı ürün, kablosuz şarj desteği var bu fiyatına rağmen, şu anda Android 7 kullanan kişide WhatsApp'a giriyor veya gündelik işleri için aktif şekilde kullanabiliyor Android 14 kullanan kişi de aynı şeyleri yapabiliyor. Güncelleme demek aygıtın yavaşlaması demek değil hocam ona göre kararınızı verin. Bu fiyata göre s segment bir Samsung ürünü alıyorsunuz.
Donanım ve yazılım olarak en iyisi S20FE, ben S20FE seçerdim.
Bütçe artarsa Samsung S21 FE. Artmazsa Honor 90, Samsung S20 FE, Samsung A54.
Çok teşekkür ederim şu an bende s20 fe düşünüyorum cidden çok hoşuma gitti yazılım desteği kesilecek evet ama samsung note5 kullanan biri buna geçtiğinde çağ atlamış gibi bir şey olacak o yüzden sıkıntı yok :D

Çok teşekkür ederim şu an bende S20 FE düşünüyorum cidden çok hoşuma gitti yazılım desteği kesilecek evet ama Samsung Note5 kullanan biri buna geçtiğinde çağ atlamış gibi bir şey olacak o yüzden sıkıntı yok :D

Hocam zaten Android 13 sizi uzun yıllar götürecektir merak etmeyin, bende zamanında Note5'ten RN10s e geçiş yaptım çağ atlamış gibi olmuştum, tek özlediğim super AMOLED ekrandı 😃.

Yeni konular

Geri
Yukarı