10.000-15.000TL telefon önerisi

Valla suan o kadar arada kaldim ki. Yurtici sifir S21 FE, 12 mini 2. el, S22 2. el arasinda karar veremiyorum. Su an biraz arastirmayla 12 mini mantikli geliyor baya ama yurtici bulmasi ugrastiracak 15k ya. Kamerasi vs. S21 FE'den ne kadar daha iyi batarya olarak nasil vs. hic bilmedigim icin tam karar da veremiyorum. Siz olsaniz ne yapardiniz benim durumumda?
Kanki git mağazada bi miniyi dene tamam mı? Sonra karar ver. Bende 12 mini diyordum da baş parmağım kadar çıktı telefon yazı bile yazamıyorum.

Valla suan o kadar arada kaldim ki. Yurtici sifir S21 FE, 12 mini 2. el, S22 2. el arasinda karar veremiyorum. Su an biraz arastirmayla 12 mini mantikli geliyor baya ama yurtici bulmasi ugrastiracak 15k ya. Kamerasi vs. S21 FE'den ne kadar daha iyi batarya olarak nasil vs. hic bilmedigim icin tam karar da veremiyorum. Siz olsaniz ne yapardiniz benim durumumda?
Ben senin yerinde olsam cihazları tek tek mağazalarda inceler, elime yatanı ve YouTube da izlediğim kamera karşılaştırma, osuydu busuydu gibi şeyleri izler öyle karar veririm.

25K butceye cikmayi dusunuyorum S23 Ultra alacagim server kayit yaptiracagim 28 29K ya falan gelmis olucak. S23 Ultra'nin rakibi var mi 30k butcede 2. el yada sifir?

Yeni konular

Geri
Yukarı