10.000 çekimlik Vozol'a kaç TL verilmeli?

Kemal Sivri

Picopat
Vozol 10 bin çekimlik puff almayı planlıyorum ve çevrem sürekli fiyatlar konusunda beri uyarıyor. Puff kullanıcısı varsa beni fiyatları hakkında bilgilendirebilir mi? Ortalama ne kadar para vermeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tedarikçilerde 300-340 arası fiyat var tanesine
Fazla tedarikçi tanımıyorsan bence maximum 400 ver daha fazlası gerçekten saçmalık.

Tedarikçilerde 300-340 arası fiyat var tanesine
Fazla tedarikçi tanımıyorsan bence maximum 400 ver daha fazlası gerçekten saçmalık.
Daha önce elden satan satıcılardan aldım fakat çoğu hatta hepsi orjinal fiyatına çakma ürün satıyor tek çare olarak internet siteleri kaldı ordada 500-600 arasına satıyorlar sence üstüne biraz daha koyup elektronik almak mı mantıklı puff mu ? Elektronik önerirsen bildiğin güvenilir site var mı ?

Daha önce elden satan satıcılardan aldım fakat çoğu hatta hepsi orjinal fiyatına çakma ürün satıyor tek çare olarak internet siteleri kaldı ordada 500-600 arasına satıyorlar sence üstüne biraz daha koyup elektronik almak mı mantıklı puff mu ? Elektronik önerirsen bildiğin güvenilir site var mı ?
Ben hiçbir zaman siteden alışveriş yapmadım ama arkadaşlarım buharkeyf den alışveriş yaptı sorunsuz geldi. Orijinal fiyatına çakma ürün diyorsun da zaten türkiyede orijinalini bulman imkansız gibi birşey adamlar kutuları orijinal alıyor cihazları çakma satıyor. QR kod falan hikaye yani. Herkes orijinal diye satıyor mallarını hepside çakma ben 3-4 yıldır elektronik kullanıyorum puff çıktığında 1-2 yıl oldu heralde tr ye geleli elfbarlar vozollar daha hiçbir zaman orijinalini görmedim sadece yurtdışından gelen tanıdıklar getiriyor orijinallerini o yüzden orijinal çakma falan takma hepsi çakma zaten. 500-600 e puff almak aşırı saçma adam 300 e alıp 600 e satıyor fiyata bak :D

Ben hiçbir zaman siteden alışveriş yapmadım ama arkadaşlarım buharkeyf den alışveriş yaptı sorunsuz geldi. Orijinal fiyatına çakma ürün diyorsun da zaten türkiyede orijinalini bulman imkansız gibi birşey adamlar kutuları orijinal alıyor cihazları çakma satıyor. QR kod falan hikaye yani. Herkes orijinal diye satıyor mallarını hepside çakma ben 3-4 yıldır elektronik kullanıyorum puff çıktığında 1-2 yıl oldu heralde tr ye geleli elfbarlar vozollar daha hiçbir zaman orijinalini görmedim sadece yurtdışından gelen tanıdıklar getiriyor orijinallerini o yüzden orijinal çakma falan takma hepsi çakma zaten. 500-600 e puff almak aşırı saçma adam 300 e alıp 600 e satıyor fiyata bak :D
:D Saçmalık

Son düzenleme:
Anladım. Hocam bana şimdi puff tarzı bir elektronik lazım voopoo argus Z diye bir şey gördüm bahsettiğin buharkeyf1.org sitesinde sence iyi midir? Eğer müsaitsen bana biraz anlatabilir misin amacım sigara bırakmak falan değil öylesine keyif almak. Bir de uzun ömürlü bir şey bulabilirsem süper olur elimdeki pufflar zaten çakma olduğu için sürekli yanıp çöpe gidiyordu :d

Amacın sigarayı bırakmak değil ise argus Z almanı tavsiye etmem boğaz vurumu fazladır yani sigara gibi mtl içimdir keyif için dl için daha iyi olur bol buharlı boğaz vurumu düşük bol aromalı ben sana IPX80 ve nord5 önerebilirim. Mtl almak istiyorsan argus Z önermem çünkü coilli değil o kartuşlu. Caliburn X, argus p1, koko Prime gibi podlar da güzel mtl podlardır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı