10.000₺ Dizüstü oyuncu bilgisayarı tavsiyesi

Bütçe
8000-10000₺
G780 serisi hakkında da iyi şeyler duymadım maalesef.

Hocam ne gibi şeyler duydunuz merak ediyorum? Çünkü ben de bu laptopu düşünüyordum. Sonuçta donanımın tamamı bildiğimiz marka ve modellerinden oluşuyor. Casper markasına karşı geçmişten günümüze bir ön yargı var fakar ben excalibur serisi ile bu ön yargının kırılması gerektiğini düşünüyorum.

Hocam ne gibi şeyler duydunuz merak ediyorum? Çünkü ben de bu laptopu düşünüyordum. Sonuçta donanımın tamamı bildiğimiz marka ve modellerinden oluşuyor. Casper markasına karşı geçmişten günümüze bir ön yargı var fakar ben excalibur serisi ile bu ön yargının kırılması gerektiğini düşünüyorum.
Çoğu sorun ısınmayla alakalı. Tavsiye etmem Excalibur'u, ürünlerinin arkasında durmuyorlar. En azından Monster alırım ve teknik desteklerinden yararlanırım.

Çoğu sorun ısınmayla alakalı. Tavsiye etmem Excalibur'u, ürünlerinin arkasında durmuyorlar. En azından Monster alırım ve teknik desteklerinden yararlanırım.

Şikayet var sitesinde her markanın sorunlu ürünü var. Buraya bakıp alışveriş yapacaksak eğer şikayeti olan hiç bir ürün almayalım? Monster markasının da servis şikayetleri oldukça fazla. Ben ilkten monster düşünüyodum, servisinin kötü olduğunu duyduktan sonra excalibura döndüm. Söylediklerinizin tamamen şahsi fikir olduğunu düşünüyorum. Sonuçta elektronik ürün tamamen şans işi.

Şikayet var sitesinde her markanın sorunlu ürünü var. Buraya bakıp yorum yapacaksak eğer şikayeti olan hiç bir ürün almayalım? Monster markasının da servis şikayetleri oldukça fazla. Ben ilkten monster düşünüyodum, servisinin kötü olduğunu duyduktan sonra excalibura döndüm. Söylediklerinizin tamamen şahsi fikir olduğunu düşünüyorum. Sonuçta elektronik ürün tamamen şans işi.
Elektronik ürünler şans işidir, firmalar bu oranı azaltmak için uğraşmalı. Monster'ın servisine kötü diyerek Casper'ın servisine iyi demeniz ilginç, Monster kullanıcıları grubundayım ve neredeyse herkes memnun servis hizmetinden. Excalibur için çok fazla servis sorunu gördüm, forumda dahil olmak üzere. Bütçeniz nedir?

Elektronik ürünler şans işidir, firmalar bu oranı azaltmak için uğraşmalı. Monster'ın servisine kötü diyerek Casper'ın servisine iyi demeniz ilginç, Monster kullanıcıları grubundayım ve neredeyse herkes memnun servis hizmetinden. Excalibur için çok fazla servis sorunu gördüm, forumda dahil olmak üzere. Bütçeniz nedir?

Bahsettiğim konu sizin şikayetvar sitesini örnek göstererek excalibur modeline yapmış olduğunuz yorumdan ötürüdür. Şikayetvar sitesinde her marka modele karşı şikayetler bulmak mümkün. Yoksa monster markasına herhangi bir önyargım veya şikayetim yok. Şayet bahsettiğiniz gibi servisinden çoğu kişinin memnun olması beni monster'a yönlendirebilir.
Şu an almayı düşünmüyorum ama alacağım zaman bütçem sanırım 10 bin ₺ civarı olur.

İki marka da alınmaması gereken markalar. Burada boş yere tartışıcağınıza laptop model tavsiyesi verin.
Konu sahibi mümkünse bütçeni 600 TL arttır. Bütçen artarsa bunu önerebilirim.

Bahsettiğim konu sizin şikayetvar sitesini örnek göstererek excalibur modeline yapmış olduğunuz yorumdan ötürüdür. Şikayetvar sitesinde her marka modele karşı şikayetler bulmak mümkün. Yoksa monster markasına herhangi bir önyargım veya şikayetim yok. Şayet bahsettiğiniz gibi servisinden çoğu kişinin memnun olması beni monster'a yönlendirebilir.

Şu an almayı düşünmüyorum ama alacağım zaman bütçem sanırım 10 bin ₺ civarı olur.
Hocam 10000TL civarı bütçede iki markayı da önermiyorum ben, ancak ikisinden birini seçmek zorunda olsam zorlanmadan Monster'ı seçerdim. Alacağınız zaman konu açarsanız sevinçle yardımcı olurum, bu konudan ufak bir fikriniz oluşmuştur diye düşünüyorum.
İki marka da alınmaması gereken markalar. Burada boş yere tartışıcağınıza laptop model tavsiyesi verin.
Konu sahibi mümkünse bütçeni 600 TL arttır. Bütçen artarsa bunu önerebilirim.
Hocam hangi modelin daha mantıklı olduğunu tartışıyorduk, boş olarak görülmemesi gerekiyor bence. Ayrıca tavsiye yapan ilk kişilerdenim.

Hocam hangi modelin daha mantıklı olduğunu tartışıyorduk, boş olarak görülmemesi gerekiyor bence. Ayrıca tavsiye yapan ilk kişilerdenim
Biraz sert çıkıştım galiba özür dilerim. Sadece bu bütçeyle bu iki marka alınmamalı diye düşünüyorum. Bu yüzden biraz gereksiz buldum. Tekrardan özür dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı