10.000₺ laptop önerisi

Bütçe
10.000

Hakann00

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba değerli forum üyeleri, başlıkta da gördüğünüz gibi 10k civarı fiyatta olan bir laptop arıyorum. Çoğunlukla yazılım amacıyla kullanacağım onun dışında basit oyunları oynatırsa benim için kafidir, FreeDOS ya da Windows fark etmez. Bütçeyi 11K'ya kadar zorlayabilirim. Bu fiyatta 8 GB RAM'in üstü bir model olacağını zannetmiyorum +8 gb ram takviyesi yapabilirim.

Son düzenleme:
Hocam bu laptopu alıp +8 GB RAM takviyesi yapabilirsiniz, şimdi buna uygun RAM bulacağım.

Hocam bu RAM uyumludur

Hocam bu laptopu alıp +8 GB RAM takviyesi yapabilirsiniz, şimdi buna uygun RAM bulacağım.

Hocam bu RAM uyumludur

Öneriniz için teşekkürler hocam laptop hoşuma gitti.

Tam yazılım için kullanmalık bir laptop.
Öneriniz için teşekkürler. Buna ram eklemesi yapabilir miyim?

Hocam eğer attığım laptopu alacaksanız RAM ile laptopu aynı anda almayın, laptop gelince konusunu açarsınız uyumlu olduğunu net bir şekilde anlarız.
Evet aynı anda almayı düşünmüyorum 8 gb bir süre idare eder beni.
Ayrıca bir sorum daha olacaktı bu laptop Windows 11 destekler mi? Secure boot vb.

hayır 16 ram lehimli geliyor diye biliyorum daha ince olması için yapılmış ve pili uzun giden bir cihaz.
Hmm anladım teşekkürler.

Evet aynı anda almayı düşünmüyorum 8 gb bir süre idare eder beni.
Ayrıca bir sorum daha olacaktı bu laptop Windows 11 destekler mi? Secure boot vb.

Hmm anladım teşekkürler.
her iki cihazda 2021 de çıkan cpu kullanıyor alınca laptopun sitesinden güncel bios u da kurun sıkıntısız kullanırsınız.

her iki cihazda 2021 de çıkan cpu kullanıyor alınca laptopun sitesinden güncel bios u da kurun sıkıntısız kullanırsınız.
Teşekkürler hocam 2 laptop da gerçekten güzel arada kaldım gerçekten 😄 8 gb olan modeli alırsam sonradan bir 8 gb daha ram almam gerekiyor yaklaşık ikisi de aynı fiyata mal olucak bana yani. Lenovo modelinin cpusu daha güçlü ama honorun da tasarımını beğendim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı