10.000₺ laptop tavsiyesi

Bütçe
10000 ₺
Köklemeye mecbur bıraktırıcak bir kart değil gibi 3050 Ti yanlış mı biliyorum.

Hocam bir kere 2021 model seri olduğu için ısınma sorunu yok ve fiyatı çok iyi bu bütçede onu almanızı öneririm(hp).

Hocam bir kere 2021 model seri olduğu için ısınma sorunu yok ve fiyatı çok iyi bu bütçede onu almanızı öneririm(hp).
teşekkürler hocam.
Bugün laptobu almaya karar verdim ama laptop uçmuş fiyatlar 10.000 bandında kafayı yemek üzereyim.

Hp Pavilion 15-EC2016NT​

Son düzenleme:
RDR 2, Forza Horizon, Valorant gibi oyunları oynayacağım fazla ısınmayacak laptop arıyorum fakat bir türlü karar veremedim. Dün arkadaşıma HP laptop aldık çok fazla beğenmedi bende o duruma düşmek istemiyorum ne tavsiye edersiniz? Bütçeyi çok az aşabilirim.

RDR 2, Forza Horizon, Valorant gibi oyunları oynayacağım fazla ısınmayacak laptop arıyorum fakat bir türlü karar veremedim. Dün arkadaşıma HP laptop aldık çok fazla beğenmedi bende o duruma düşmek istemiyorum ne tavsiye edersiniz? Bütçeyi çok az aşabilirim.

HP'yi neden beğenmedi arkadaşınız acaba? HP de 3050 Ti 8 k ya bulunurken diğer tarafta 10 k ya aynısını neden veresiniz ki?

Geri
Yukarı