10.000 TL 2K IPS monitör önerisi

Spyrous

Centipat
Daha fazla  
Hikaye ağırlıklı oyunlar oynuyorum ölü pixel vs. gibi durumlarda uğraştırmayacak ve kaliteli monitör arıyorum bulabildiğim en iyisini buraya atacağım.

Dell S2721DGFa​

veya

Gigabyte M27Q​

Gigabyte M27Q 27"
emin değilim ya forumdan foruma dolaştım bir kısım iyi bir kısım kötü diyor ama kaynakları çoğunlukla ışık sızması veya ölü piksel durumu 9500 e teknosadan almayı düşünüyorum herhangi kronik vb. problemi yoktur değilmi ? ilk defa 2k monitör kullanacağım

2 tane önerdiniz çok kararsız biriyimdir kusura bakmayın fakat hangisi daha iyi ?
karşılaştırma vs. yaptım ama son kararda kararsızım

Bende almayı düşünüyorum 2k monitör. Biraz Dell tarafında karar kılsam da hala tam karar veremedim.
evet ya yani çok farkları olmasa bile ışık süzmesi faktörü ve ölü pixel durumu var bunların şansa bağlı bir iş olsa bile 2 sinide yada 1 tanesini kullanmış tecrübe etmiş biri yazsa mükemmel olurdu

Dell'i bir aydır kullanıyorum, memnunum. Yalnız Gigabyte M27Q'yü Türkiye'de satan bir yer görmedim, o yüzden fiyat kıyaslaması yapamıyoruz.

Gigabyte M27Q veya​

Dell S2721DGFA dell den taraftayım ama yine kalite ve hizmet konusunda emin olmadan birşey yapamıyorum üstüne yurt dışından geliyor s2721 (hangi siteden almamı önerirsiniz?)​

Dell alabilirsiniz, ben asus tuf vg27AQZ kullanıyorum memnunum ona da bakabilirsiniz.

Gigabyte M27Q veya​

Dell S2721DGFA dell den taraftayım ama yine kalite ve hizmet konusunda emin olmadan birşey yapamıyorum üstüne yurt dışından geliyor s2721​

Yurtdışından geliyor derken kargoyu mu söylüyorsunuz? Türkiye'de satışı mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı