10.000 TL altı öğrenci vergi indirimine uygun Xiaomi telefon önerisi

Loveless

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar, ocak itibariyle 7 sene olacak Xiaomi Redmi Note 4 kullanıcısıyım, telefonum bayağı iyi dayandı fakat tahmin edeceğiniz gibi şarjın çabuk bitmesi sıkıntısı başladı. Haliyle yeni bir telefon almam gerekiyor.

Telefondan beklenti olarak sadece üniversite öğrencisi olarak vergi indiriminden de faydalanabileceğim en iyi telefonu almak istiyorum. Oyun nadiren oynarım oynasam da en fazla PUBG ya da benzeri oyunlar oynarım. Bu oyunlarda kasmayan sıradan bir performans işimi görecektir. Bunun dışında zamanımın çoğunu sosyal medyada geçiriyorum ve telefondan neredeyse bütün gün müzik dinliyorum, belki fazla fotoğraf vb. biriktirmem farklılık yaratacaktır ama zaten bu ihtimal için 128 GB bir model alacağım. Yani anlayacağınız bunlara uygun olarak telefonun uzun süre giden ve dayanıklı bir bataryası ve iyi bir işlemcisi olması benim için öncelik. Kamera konusunda da profesyonel çekim yapmıyorum, şöyle ara ara özçekim yaparım ya da kafama estiğinde bir manzarayı vb. çekerim o kadar, yine aynı şekilde normal ve güzel duran fotoğraflar işimi görür.

Şu anlık Xiaomi Redmi Note 12 modeli uygun gibi geldi fakat bildiğiniz gibi telefon araştırması yaparken insanın kafası çok bulanıyor, size göre en uygun telefon nedir benim için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 12 var ama bence değmez o fiyata. Aynı fiyata A24/Infinix Note 30 gibi daha iyi telefonlar var.
Note 12 Pro 5G 9700 civarında şuanda. 9500 TL altına belki düşer.

Ben Realme 9 Pro aldım, şuanlık memnunum oyunlarda hiçbir sıkıntı çıkarmıyor ve akıyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı