10.000 TL altı telefon önerileri

Ben aksini söylemedim. A34 daha uzun ömürlü ve bataryası daha iyi, olay bu.

Hocam açık konuşayım bataryası günlük kullanımda gayet yetiyor. Bitse bile şarjı 1 2 saate hızlıca doluyor. Sürüm konusuna gelirsek de A34 biraz daha fazla sürüm alacak ama gidip te bataryası ve sürümü için performanstan düşmek ne kadar mantıklı orayı da bir düşünmek lazım.

@MERT1548 S20 FE 1 yıl sonra gittikçe performans düşüşü yaşayacak. Evet hala uygulamalar kullanılabilir ama düşüş yaşamaya devam edecek. Yani yaklaşık 2 yıl kusursuz çalışır.
Yurt dışı Redmi Note 12 Pro 5G Plus.
@Violet S neyi beğenmediniz? Bence gayet iyi bir telefon.
S20 FE ve A34 alinabiliyorken Redmi alınmaz.

@MERT1548 S20 FE 1 yıl sonra gittikçe performans düşüşü yaşayacak. Evet hala uygulamalar kullanılabilir ama düşüş yaşamaya devam edecek. Yani yaklaşık 2 yıl kusursuz çalışır.

S20 FE ve A34 alinabiliyorken Redmi alınmaz.

Niye performans düşüşü yaşasın ki hocam sonuçta sen gidip telefonu gidip vurup kırmadığın sürece temiz bakarsan. Bu dönemde Android 7 8 kullananlar bile var.

Niye performans düşüşü yaşasın ki hocam sonuçta sen gidip telefonu gidip vurup kırmadığın sürece temiz bakarsan. Bu dönemde Android 7-8 kullananlar bile var.
Kullananlar var ama bak bakayım kasmadan kullanan var mı? Ben de diyorum zaten hala kullanılabilir, uygulamaları açar ama güncelleme almayan bir cihazın zamanla performansı düşer ve kamerası bozulur. Bu su 100 derecede kaynar gibi bir bilgi.
Ayrıca eski mesajlara bakabilirsin, S20 FE'yi abartısız 100 kere onermisimdir.
Konuyu acan arkadaşın telefon hakkında bilgisi bile yok, uzun ömürlü ve sade bir cihaz alması yeterli diye düşünüyorum 🙂

Beğenmedim atmıştım da kaldırdım🙂
Sen de haklısın.

Kullananlar var ama bak bakayım kasmadan kullanan var mı? Ben de diyorum zaten hala kullanılabilir, uygulamaları açar ama güncelleme almayan bir cihazın zamanla performansı düşer ve kamerası bozulur. Bu su 100 derecede kaynar gibi bir bilgi.
Ayrıca eski mesajlara bakabilirsin, S20 FE'yi abartısız 100 kere onermisimdir.
Konuyu acan arkadaşın telefon hakkında bilgisi bile yok, uzun ömürlü ve sade bir cihaz alması yeterli diye düşünüyorum 🙂
Anladım hocam sağolun teşekkür ederim cevaplarınız için.Benimde annemde olduğu için biliyorum s20fe'yi.🙂

Anladım hocam sağ olun teşekkür ederim cevaplarınız için. Benim de annemde olduğu için biliyorum S20 FE'yi.
Mesela ben anneme A34 alırdım ama kendime S20 FE alırdım. Sonuçta o oyun oynamayacak ama ben oynayacağım ve onun kadar uzun süre kullanmam cihazı.
Umarım anlatabilmisimdir.

Mesela ben anneme A34 alırdım ama kendime S20 FE alırdım. Sonuçta o oyun oynamayacak ama ben oynayacağım ve onun kadar uzun süre kullanmam cihazı.
Umarım anlatabilmisimdir.
Ben de işte kamera ve sosyal medya için kullanıyordu.Dedim önceki telefonu çok donuyordu kasıyordu,kamerası da iyi değildi hem de indirime girmişti 10000 liraydı o yüzden de s20fe aldım.

Geri
Yukarı