10.000 TL Android telefon önerisi

ıvar_0

Decapat
Daha fazla  
Annem için uzun süre kullanabileceği Android telefon almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:
Almışken iyi bir şey almak istiyorum.

Telefonu internet üzerinden mi yoksa direk mağazadan almak mı mantıklı olur sence?
Mağazadan almak daha mantıklı orada kendileri açıyorlar bir sıkıntı varsa hemen değişim yapıyorlar Samsung Fe serisi alacaksan tavsiye etmem ısınma sorunları var ve bataryaları çok kötü.

İnternetten almanı öneririm, daha uygun fiyatlı. FE modelinde ısınma sorunları var diyenleri dikkate almayın. S20 FE Exynos modeli bu konuda kötü, diğerleri öyle değil.

S21 eskidi artık A73 5G'ye de bakabilirsin Snapdragon işlemci ve 108 MP kamerası var.
Arada 1 yıl fark var. S21 çok çok daha iyi bir cihaz ayrıca.

İnternetten alınca sıkıntı olduğunda servis vs uğraşacaksın ne gerek var 3 kuruş için mağazadan al kafan rahat etsin Fe modelinde ısınma problemleri var ve bataryası çok kötü gir internette araştır binlerce şikayet bulursun.

Her konuda yanlış bilgi vermekten bıkmadın mı yeter artık ya. Her FE konusunun altında sen varsın ve saçma sapan şekilde yanlış bilgi veriyorsun. S20 Exynos dışında kötü Exynos işlemci yok. S21 ve S20 FE modellerindeki SD 888, SD 865 ve Exynos 2100 normal ısınan işlemciler. Şikayet var gibi saçma siteleri örnek gösterip kendini haklı çıkaramazsın. O sitede her konuyla ilgili bilgi kirliliği mevcut. Senin gibi telefonlardan anlamayan şahıslar gibi telefon 40 dereceye geldi mi ısınma sorunu var diye ortalıkta geziyorlar.

İnternetten almak fiyat olarak da çok daha mantıklı. Aralarında bir garanti farkı yok. Mağaza ve net arasında bu kadar fiyat farkı varken beklenir. Ayrıca telefonun bozulunca mağazaya da gitsen sana yeni telefon vermeyecekler çok çok ender vakalar dışında, onun da garanti süreci var.

Her konuda yanlış bilgi vermekten bıkmadın mı yeter artık ya. Her FE konusunun altında sen varsın ve saçma sapan şekilde yanlış bilgi veriyorsun. S20 Exynos dışında kötü Exynos işlemci yok. S21 ve S20 FE modellerindeki SD 888, SD 865 ve Exynos 2100 normal ısınan işlemciler. Şikayet var gibi saçma siteleri örnek gösterip kendini haklı çıkaramazsın. O sitede her konuyla ilgili bilgi kirliliği mevcut. Senin gibi telefonlardan anlamayan şahıslar gibi telefon 40 dereceye geldi mi ısınma sorunu var diye ortalıkta geziyorlar.

İnternetten almak fiyat olarak da çok daha mantıklı. Aralarında bir garanti farkı yok. Mağaza ve net arasında bu kadar fiyat farkı varken beklenir. Ayrıca telefonun bozulunca mağazaya da gitsen sana yeni telefon vermeyecekler çok çok ender vakalar dışında, onun da garanti süreci var.

Sanane kardeşim istediğim yerde yorum yaparım sana mı soracağım ben yorum yaparken ayrıca sen S21 FE yi önermekten bıkmadın mı? Kim telefon önerse S21 FE diyorsun başka marka mı yok kaç kaç para alıyorsun S21 FE için Samsung'dan söylede bilelim, bataryası kötü olan telefonu övmekten bıkmadın kendi kullanmadığın bir telefonu nasıl olurda bu kadar översin onu da anlamış değilim bir daha benim yorumlarıma cevap verirsen veya karışırsan siteye şikayet de bulunacağım seni. Ben hangi konuya yorum yaparsam yapayım sen bana yorum yapma bak işine, ayrıca internetten aldığında ölü piksel vs varsa direk teknik servise yönlendiriyorlar mağazadan aldığında orada açtıklarında sorun varsa başka sıfır kutu açıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanane kardeşim istediğim yerde yorum yaparım sana mı soracağım ben yorum yaparken ayrıca sen S21 FE yi önermekten bıkmadın mı ?
Göreceğiz bakalım bir daha bu cihazlara sorunlu de bakalım nasıl ceza alacağını göreceksin. S21 ve S21 FE o fiyatta en iyi cihazlar önerme nedenimiz bundan. Tabii cihazlar hakkında en ufak bir bilgin olmadığı için anca Samsung karala.

Kim telefon önerse s21 FE diyorsun başka marka mı yok kaç kaç para alıyorsun S21 FE için Samsung dan söylede bilelim, bataryası kötü olan telefonu övmekten bıkmadın kendi kullanmadığın bir telefonu nasıl olurda bu kadar översin onu da anlamış değilim bir daha benim yorumlarıma cevap verirsen veya karışırsan siteye şikayet de bulunacağım seni.
Bütçede hangi telefon iyiyse onu öneririm. Bataryası kötü oldu diye telefon önerilmeyeceği nerede görülmüş. Yanlış bilgi verdiği her yerde de müdahale ederim, başkası da sana müdahale edecek. Bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma, firmayı da karalama. İstediğin şikayeti edebilirsin. Açıkça diyorum bir daha Samsung S21 ve S20 FE Snapdragon modellerine sorunlu dersen raporlarım ve de cezayı da alırsın. İşin gücün Samsung düşmanlığı başka da bir şey bildiğin yok.

Sen daha geçen Samsung AMOLED ekran karalayıp Samsung panelleri sorunlu deyip AMOLED ekranlı Mi 11T alan kişisin kim takar seni. Senin bilgin bu kadar işte, art niyetli yorum yapan birisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı