10.000 TL bandında telefon önerisi

Sergio Marquina

Kilopat
Merhaba dostlar,

BlackBerry telefonum su dökülmesi sonucu hakkın rahmetine kavuştu şu an için eski telefonum iPhone 5C'yi kullanıyorum ama oda artık 24 Ekim'den sonra watsappı bile desteklemeyeceğini söylüyor. Açıkçası iPhone almak isterdim işletim sisteminden dolayı ama forumda biraz konulara göz attıktan sonra bu bütçeyle o işin olamayacağını fark ettim.

Telefonda aradıklarım, video veya film izlerken donmasın, kamerası da güzel olursa tadından yenmez onun haricinde oyun oynamam en fazla İngilizce uygulamaları kullanıyorum voscreen, Duolingo gibi. Maksimum 10k dedim ama daha aşağısıda olabilir veya tam tersi bütçemi arttıradabilirim çok içe siner bir telefon var derseniz. Bayağıdır telefon piyasasını takip etmediğim için çok fransız kaldım. Önerilerinizi bekliyorum.

Saygılar, esenlikler.

Realme GT Master Edition
Samsung A52s
a52s mermi gibi duruyor hocam bu arada. Diğer telefonuda bir detaylı araştırayım.

2.el iPhone 11 alabilirsiniz.
Hocam temiz bulabilsem çok istiyorum aslında ama işte araştırmadayım şu anda. Birde ikinci el İphone alırken nelere dikkat etmeliyim hocam yurtdışı cihazı vermelerinden korkuyorum bilgim olmadığı için onuda araştırmam gerekiyo.

Son düzenleme:
Hocam temiz bulabilsem çok istiyorum aslında ama işte araştırmadayım şu anda. Bir de ikinci el iPhone alırken nelere dikkat etmeliyim hocam yurt dışı cihazı vermelerinden korkuyorum bilgim olmadığı için onu da araştırmam gerekiyor.

Yurt dışı cihazı olup olmadığını cihazın IMEI numarasından kontrol edebilirsiniz ona da bakmak çok kolay zaten.

2. El alma suç işlerinde vs. kullanılmış olabilir iyi ihtimalle telefonunu alırlar, kötü ihtimalle bedavadan nezaretler vs. uğraşabilirsin.
Başıma benzer bişey 2013 yılında geldi nokia c300 almıştım 2. el, Polisler aradı telefon çalıntıymış. Ben o telefonu satmıştım beni aradıkları zaman zaten ben telefonu kullanan 3. kişi olarak görünüyormuşum benden önce 2 kişi daha kullanmış satmış tabi bende satmıştım satmasam bedavadan telefon gitmiş olacaktı.

biraz eski gibi ama yine iyi.

Geri
Yukarı