10.000 TL bilgisayar toplama

bella ciao

Kilopat
Geçenlerde konu açmıştım 7-8 bin lira bütçem var demiştim. Bütçeyi bir tık arttırabildim ve 9-10 bin civarlarına çıkabildim. Üniversite öğrencisiyim bu civarlarda monitörsüz sistem toplamak istiyorum. Çoğunlukla CS:GO hatta şu anlık sadece CS:GO oynuyorum. 1024:768 Low ayarlarda oynamaya alışık olduğum için ve CS:GO güncellemeleri fazla FPS düşürmediği için üniversite boyunca kullanabileceğim bir bilgisayar istiyorum. Belki ara sıra GTA 5, Forza, F1 2021 oynayabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2X;

10,362 TL tutuyor. Bütçeni aşıyorsa SSD'yi 250 GB alırsın.

2X;

Hocam öncelikle teşekkürler, bir şey sormak istiyorum. Tam anlamıyorum fakat amd gpular pcie 4.0da daha iyi fps veriyor karşılaştırma videolarında 3.0a göre. Eklediğiniz anakart pcie 4.0 uyumlu mu acaba?

Biraz zorlayıp RX6600'lü sistem de toplanabilir mi acaba ne kadar çıkmam gerekiyor minimum? Up

10700TL tutuyor.

Şu sistemi gördükten sonra biraz daha zorlayabilirim gibi geldi sanki. Bu sistemde değiştirmem gereken elzem bir şey var mıdır?

Biraz zorlayıp RX6600'lü sistem de toplanabilir mi acaba ne kadar çıkmam gerekiyor minimum?
200-300 TL kadar aşarsan toplanır ama işlemciyi düşürmek gerekiyor. Ben çoğunlukla CS:GO oynadığın için işlemciyi güçlü tuttum. İşlemciyi düşürmek istemiyorsan 2000 TL kadar arttırman lazım.

Şu sistemi gördükten sonra biraz daha zorlayabilirim gibi geldi sanki. Bu sistemde değiştirmem gereken elzem bir şey var mıdır?
İşlemciyi 10105F al.

Son düzenleme:
Biraz zorlayıp RX6600'lü sistem de toplanabilir mi acaba ne kadar çıkmam gerekiyor minimum? Up

RAM'den iki tane alabilirsin.

2X;

Hocam ekran kartını RX 6600 yaparsak sistemde herhangi bir parça değişikliği yapılır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı