10.000 TL bütçe ile %100 sRGB laptop var mı?

Bütçe
10.000

tahacld

Hectopat
Daha fazla  
10.000 ₺ bütçeyle alabileceğimiz %100 SRGB'ya da %72 NTSC ekrana sahip laptop var mı?
Ağrklıklı olarak film, ofis ve birkaç mühendislşk uygulaması kullanıyorum. Bazen de CS:GO ve Valorant oynarım. Bu şartlara uygun bildiğimiz laptop var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
10.000 ₺ bütçeyle alabileceğimiz %100 SRGB'ya da %72 NTSC ekrana sahip laptop var mı?
Ağrklıklı olarak film, ofis ve birkaç mühendislşk uygulaması kullanıyorum. Bazen de CS:GO ve Valorant oynarım. Bu şartlara uygun bildiğimiz laptop var mı acaba?

Buyurun.

Çoğu laptop zaten %100 sRGB ve bu sRGB kapsamı %72 NTSC kapsamı ve modele göre üstünü destekliyor. Pek bir kriteriniz yok gibi duruyor.

Buyurun.
Çok iyiymiş de keşke şunu 15,6 inç yapsalarmış.
Çoğu laptop zaten %100 sRGB ve bu sRGB kapsamı %72 NTSC kapsamı ve modele göre üstünü destekliyor. Pek bir kriteriniz yok gibi duruyor.
10 bin tl bütçe ile sRGB laptop çok göremedim ben o yüzden destek almak istedim.

3Y4W3EA​

Pavilion'un %100 stgb olduğunu bilmiyordum. 15,6 inç modelini bir araştırayım o da %100 srgb ise inceleyeyim biraz. Teşekkürler.
Bir de bunu buldum hocam, Adobe RGB desteğide %100.
i5 işlemci uzun süre kullanılır mı acaba. Ben çok sık laptop değiştiren biri değilim de.

Pavilion'un %100 stgb olduğunu bilmiyordum. 15,6 inç modelini bir araştırayım o da %100 sRGB ise inceleyeyim biraz. Teşekkürler.

Özel bir sebebi yoksa 17.3'ü tercih etmelisiniz.
Film ve mühendislik uygulamalarında işinize gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı