10.000 TL bütçe ile %100 sRGB laptop var mı?

Bütçe
10.000

tahacld

Hectopat
Daha fazla  
10.000 ₺ bütçeyle alabileceğimiz %100 SRGB'ya da %72 NTSC ekrana sahip laptop var mı?
Ağrklıklı olarak film, ofis ve birkaç mühendislşk uygulaması kullanıyorum. Bazen de CS:GO ve Valorant oynarım. Bu şartlara uygun bildiğimiz laptop var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Buyurun.

Çoğu laptop zaten %100 sRGB ve bu sRGB kapsamı %72 NTSC kapsamı ve modele göre üstünü destekliyor. Pek bir kriteriniz yok gibi duruyor.

Çok iyiymiş de keşke şunu 15,6 inç yapsalarmış.
Çoğu laptop zaten %100 sRGB ve bu sRGB kapsamı %72 NTSC kapsamı ve modele göre üstünü destekliyor. Pek bir kriteriniz yok gibi duruyor.
10 bin tl bütçe ile sRGB laptop çok göremedim ben o yüzden destek almak istedim.

Pavilion'un %100 stgb olduğunu bilmiyordum. 15,6 inç modelini bir araştırayım o da %100 srgb ise inceleyeyim biraz. Teşekkürler.
i5 işlemci uzun süre kullanılır mı acaba. Ben çok sık laptop değiştiren biri değilim de.

Pavilion'un %100 stgb olduğunu bilmiyordum. 15,6 inç modelini bir araştırayım o da %100 sRGB ise inceleyeyim biraz. Teşekkürler.

Özel bir sebebi yoksa 17.3'ü tercih etmelisiniz.
Film ve mühendislik uygulamalarında işinize gelecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…