10.000 TL bütçe ile kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
10.000TL

Ryoshe

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba, Ben 10.000TL bütçe ile kablosuz bir kulaklık arıyorum. Bu kulaklığı spor yaparken (Müzik Dinlemek) ve bilgisayarda FPS oyunları oynarken kullanmak istiyorum. Sizin tavsiyelerinizi merak ettiğim için konu açmak istedim, önerileriniz bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Astro A50 öneririm. Bu kulaklık bu bütçede rakipsiz.Kulaklık üst seviye teknoloji ve sana Dolby Atmos veriyor bedavaya. Kesinlikle öneririm . Razer'ın yüksek bütçe kulaklıklarının hiçbirisi fiyatını hakketmiyor. Eğer bütçeniz el vermiyorsa Logitech G pro X 2 Ligthspeed alın.

Razer Barracuda Pro ya 8.5K verilmez G pro X 2 Ligthspeed varken.

Astro A50 öneririm. Bu kulaklık bu bütçede rakipsiz. Kulaklık üst seviye teknoloji ve sana Dolby Atmos veriyor bedavaya. Kesinlikle öneririm. Razer'ın yüksek bütçe kulaklıklarının hiçbirisi fiyatını hak etmiyor. Eğer bütçeniz el vermiyorsa Logitech G PRO X 2 ligthspeed alın.

Razer Barracuda Pro'ya 8K verilmez G PRO X 2 ligthspeed varken.

Bende G PRO X 2 önerecektim ama spor için ve günlük kullanım için tercih edilecek bir kulaklık değil.

Bende G PRO X 2 önerecektim ama spor için ve günlük kullanım için tercih edilecek bir kulaklık değil.
Eğer Gaming içinde kullanıcaksa spor kulaklıklardan biraz taviz vermesi gerekir. Ayrıca dışarıda o kulaklığın sorun çıkaracağını sanmıyorum G733 ile spor yapanlar gördüm ben ama Astro a50 çıkarabilir sorun. Ben olsam spor için ayrı Gaming için ayrı alırdım yada direkt Steelseries alırdım.

Eğer Gaming içinde kullanıcaksa spor kulaklıklardan biraz taviz vermesi gerekir. Ayrıca dışarıda o kulaklığın sorun çıkaracağını sanmıyorum G733 ile spor yapanlar gördüm ben ama Astro A50 çıkarabilir sorun. Ben olsam spor için ayrı Gaming için ayrı alırdım ya da direkt SteelSeries alırdım.

Yani haklı sayılırsınız bende SteelSeries Arctis 7 Plus önerirdim arkadaşa.

Öneririm çok iyidir fakat günlük kullanımda Arctis 7+ daha iyi olabilir sen biraz daha kriterlerini açarsan detaylı yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı