10.000 TL bütçe ile laptop önerisi

Valla usta bana kalsa rgb için para vermicem zaten. Sadece renk ledi taktılar diye gereğinden fazla fiyat arttırıyorlar. Valla kafam çok karıştı.
Asus ile lenova düşünmüyordum şimdi onlar da girdi işin içine. çok kararsızım.
Önerin ve yorumun için çok teşekkür ederim. Vakit ayırdın o kadar Allah razı olsun.

15.6 inç bu attığın

az daha param olsa bu fena değilmiş aslında Lenovo Legion Y540 core i7 9750h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Lenovo Legion Y540 kampanyaları ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

Ama yine şöyle bir durum var
Monster da RTX 2060 , 11.000 TL fiyat çok pahalı
11K verince insan iyi bir şey olsun istiyor.

15.6 Inc bu attığın

Az daha param olsa bu fena değilmiş aslında Lenovo Legion Y540 core i7 9750h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Lenovo Legion Y540 kampanyaları ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

Monster'da RTX 2060, 11.000 TL fiyat çok pahalı

Dostum zaten tüm özellikleri aynı Vatan piyasanın üstünde satıyor he illa o 13.000liği alacağım diyorsanız MediaMarkt'ta RTX 2060'lı 13.000 :D . Yani 1660ti olanı öneririm. Vatandan almayın aynı pc fakat daha kazık.
15.6 Inc bu attığın

Az daha param olsa bu fena değilmiş aslında Lenovo Legion Y540 core i7 9750h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Lenovo Legion Y540 kampanyaları ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

Monster'da RTX 2060, 11.000 TL fiyat çok pahalı

Zaten 15.6 Inc bence gayet yeterli. Sandalyenin konumunu doğru ayarlarsanız ekran size yakın olduğundan büyük de gözüküyor.

Geri
Yukarı