10.000 TL civarı telefon önerisi

Bütçe
10.500 TL
Hocam ben Redmi 9T kronik sorunlu olan telefondan geçtim. Eski telefon Redmi 9T baya bir sapıtıyordu, kendi kendine uygulamara girip çok fazla ısınıyordu. Ama 5000mAH çok iyiydi..

Hocam dediğim gibi ben S20 FE'ye geçiş yapacağım. S9+ bataryası az olduğundan, ekran süresi az olduğundan S20 FE'ye baya fark atacaktır diye düşünüyorum.
En cahil de benim bu telefon işlemcisiymiş falan. Snapdragon u duymuştum ama.

Estağfurullah hocam. S20 FE'de Snapdragon var, Snapdragon 865 baya iş görür. Sakın S20 FE Exynos almayın sorunlar mevcut.
Hocam bütçeyi arttırmaya çalışıyorum. Arttıramazsam diğer modellere veya başka telefon markalarına göz atacağım.

@cumali_032 hocam bu S20FE' nin 128 GB olanı sıkıntılı dediler. İşlemci Snapdragon ama. Doğru mudur?

Son düzenleme:
Hocam bütçeyi arttırmaya çalışıyorum. Arttıramazsam diğer modellere veya başka telefon markalarına göz atacağım.

@cumali_032 hocam bu S20FE' nin 128 GB olanı sıkıntılı dediler. İşlemci Snapdragon ama. Doğru mudur?
Sıkıntılı değil hocam hayır. İşlemci olarak Exynos sıkıntılı, ısınma sorunu yaratıyor. Snapdragon olarak herhangi bir problemi bulunmamakta.

Geri
Yukarı