10.000 TL civarı zarif lapton önerisi

Bütçe
10000

alikurnaaz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i3 9100F CPU // GTX 1650 GPU // 16GB RAM // Samsung Odyssey G7 Monitör
Meslek
Yüksek Gerilim Elektrik Teknisyeni
SSD veya HDD modeli
En az 500 gb SSD
Merhaba arkadaşlar, ben oyun bilgisayarından ziyade ince ve ofis tarzı bir laptop arıyorum. 10000 TL civarı olabilir ve fiyat performans olursa da çok iyi olur. LoL ve CS:GO gibi oyunları oynatsın yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben oyun bilgisayarından ziyade ince ve ofis tarzı bir laptop arıyorum. 10000 TL civarı olabilir ve fiyat performans olursa da çok iyi olur. LoL ve CS:GO gibi oyunları oynatsın yeterli.
Acer, bu fiyat bandına mx350'li laptoplar satıyor. Ama yine de sana tavsiyem güncel bir ryzen 5 barındıran, ram yükseltmesi yapabileceğin bir laptop alman. (markası da mümkünse asus veya lenovo olsun). Ryzen'li laptoplar yüksek ram ile çok iyi sonuçlar veriyor oyunlarda ve enerji verimliliği çok daha iyi. (nvidia+intel kombinasyonuna göre)

Son düzenleme:
Harici ekran kartı olursa daha iyi olur.

Harici ekran kartı olursa daha iyi olur.
Ali bey yukarıda bir link attım, 10.000 TL acer travelmate. Tam istediğin gibi bir laptop değil mi?
Bilgisayarın sadece işlemci ve ekran kartı ram vs özelliklerine odaklanma.
***11. nesil intel işlemci ve mx 330 ekran kartı var ,
*** extra olarak o bilgisayar sağlam-dayanıklı olmak üzere tasarlanmış bir bilgisayar.
*** Resimlerde bilgisayarın sağına bak, iş bilgisayarı olarak tasarlandığı için normal laptoplarda olmayan pek çok giriş var, kart okuyucu var, dvd sürücü var hdmi var, typec var vs. Nesi uygun gelmedi?
Şu bilgisayarın====>

Son düzenleme:
Ali bey yukarıda bir link attım, 10.000 TL Acer TravelMate. Tam istediğin gibi bir laptop değil mi?
Bilgisayarın sadece işlemci ve ekran kartı RAM vs özelliklerine odaklanma.
***11. nesil Intel işlemci ve MX 330 ekran kartı var,
*** Extra olarak o bilgisayar sağlam-dayanıklı olmak üzere tasarlanmış bir bilgisayar.
*** Resimlerde bilgisayarın sağına bak, iş bilgisayarı olarak tasarlandığı için normal laptoplarda olmayan pek çok giriş var, kart okuyucu var, DVD sürücü var HDMI var, Type-C var vs. nesi uygun gelmedi?
Şu bilgisayarın====>

Evet o gönderdiğiniz bilgisayara baktım güzel mesela fiyatı da iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı