10.000 TL dizüstü bilgisayar önerisi

Masaüstü hayatım da hiç kullanmadım. Zorluk çekerim gibi geliyor. Kasasın da bazı sorunlar oluyor içini açıp bakmak gerekiyor. Bende pek anlamıyorum.
Şu cihazı şiddetle öneriyorum fakat stok yok sanırım. Stok varken yaklaşık 10000 TL idi. Stokları kovalayıp alabilirseniz çok iyi olur.

Acilse eğer başka cihaz da bulmaya çalışabilirim.

Şu an kullandığım bilgisayarı öneriyorum linki bıraktım.
.
Yıl olmuş 2020, 10. nesil bilgisayarlar çıkmış o bütçeye canavarlar alınabilirken önerdiğiniz bilgisayara gerçekten şaşırdım...

Şu cihazı şiddetle öneriyorum fakat stok yok sanırım. Stok varken yaklaşık 10000 TL idi. Stokları kovalayıp alabilirseniz çok iyi olur.

Acilse eğer başka cihaz da bulmaya çalışabilirim.
Çok Acil değil. Biraz araştırma ya da karşılaştırma yapıp alacağım. Teşekkür ederim.

İki notebook arasındaki farkları göz önünde bulundurarak ikisini de alabilirsiniz. İşlemci kullandığınız programları uzun süre boyunca rahatlıkla kaldırır video işleriyle ilgilendiğinizden 17.3 güzel olacaktır. Oyun kısmında çok yüksek gereksinim gerektiren oyunlar oynamadığınızdan bunları öneriyorum.

9. Nesil-10.Nesil
1TB+256GB-256GB
15.6" - 17.3"

Msı bilgisayarı almak istemiyorum aslın da çünkü çok kötüleyenler var.
Fanboyluk yaptığımı vs. düşünmeyin ancak. Sonuçta bir teknolojik ürün ve elbet kötüleyenler olacaktır. Her markanın kötü ve iyi yorumları vardır. Piyasanın en iyi 3 markası Asus,MSI ve Dell'dir.Attığım linklerden piyasanın devlerinin kaçar tane şikayeti ve şikayetlerin neler olduğunu görebilirsiniz. Uzun lafın kısası şikayet edilmeyen marka yoktur. Öyle bir marka arıyorsanız bulursanız bana da haber verin lütfen :)

Dell: 115
MSI: 129
Acer: 158
Asus: 708
HP: 933
Monster: 1058
Lenovo: 1508

Fanboyluk yaptığımı vs. düşünmeyin ancak. Sonuçta bir teknolojik ürün ve elbet kötüleyenler olacaktır. Her markanın kötü ve iyi yorumları vardır. Piyasanın en iyi 3 markası Asus,MSI ve Dell'dir.Attığım linklerden piyasanın devlerinin kaçar tane şikayeti ve şikayetlerin neler olduğunu görebilirsiniz. Uzun lafın kısası şikayet edilmeyen marka yoktur. Öyle bir marka arıyorsanız bulursanız bana da haber verin lütfen :)

Dell: 115
MSI: 129
Acer: 158
Asus: 708
HP: 933
Monster: 1058
Lenovo: 1508
Tabiki şikayet edilmeyen marka yok ama müşteriyle ilgilenme vs. Garanti işlerinde kötü olan firmalar olarak diyorum. Zaten iyi bir bilgisayar almak şans işi bence. (İçindeki parçaların sağlamlığı)

Geri
Yukarı