10.000 TL elektrogitar önerisi

@Rik Sançez Esp Ltd Mh-10, Ibanez GRG131, Ibanez GRGR221, Yamaha Pacifica 120H, Epiphone Les Paul Studio,

2. el olarak; Cort X-300, Schecter C-1, ESP LTD MH-1001NT, ESP LTD EC-401, ESP LTD EC-256, Epiphone Les Paul Classic.

Sanırım Cort X-300 sıfır olarak 9k falan şu an Türkiye'de.

Bıraktığım linkler şu an bulabildiğim en ucuz satıcılar. Siz yine daha ucuzunu kovalamaya çalışın.

Kesinlikle ve kesinlikle başlangıçta amfi alarak amatörlük yapmayın, pedalı var cartı curtu var. Ses kartı alırsan yüzlerce, binlerce efekt ve amfi uygulamaları var. İstediğin tonu elde edersin, bu bütçeyle amfi alıp pedal alamazsın, sonra distortion, reverb, delay falan istersin, ayrı pedal alayım, para biriktireyim derken soğursun gitardan.

Son düzenleme:
Kesinlikle ve kesinlikle başlangıçta amfi alarak amatörlük yapmayın, pedalı var cartı curtu var. Ses kartı alırsan yüzlerce, binlerce efekt ve amfi uygulamaları var. İstediğin tonu elde edersin, bu bütçeyle amfi alıp pedal alamazsın, sonra distortion, reverb, delay falan istersin, ayrı pedal alayım, para biriktireyim derken soğursun gitardan.

Küçük bir amfiye birazcık drive açarak çalıyorum. Yüzlerce efektim, pedalım, cartım-curtum yok. Ton değinin ne olduğunu bilmem. Her şarkıyı aynı amfide çalabilirim. Övünmek gibi olmasın, orta seviyenin üstü olduğum söylenir. Benim ya da bu seviyede birinin o yüzlerce carta curta ihtiyacı yoksa; yeni başlayan birinin neden "kesinlikle" ihtiyacı olmalı? Amatörlük bu öyle mi? Gitardan soğur muyum?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı