10.000 TL gamer PC toplama

Bütçe
10000

salimardaa

Hectopat
Merhaba 10.000 TL bütçe ile bilgisayar toplayacağım lütfen ürünleri seçerken taksit kabul eden bir site ve güvenilir siteleri tercih ederseniz sevinirim.
10.000TL sadece kasaya 1-2K ise monitör düşünüyorum ekipmanlar dahil değil.

Not: Hiçbir marka problemim yok 1-2 FPS bile benim için değerli ama taksit seçeneği önemli lütfen notumu dikkate alarak öneri yapın.

Teşekkürler.

Merhaba 10.000 TL bütçe ile bilgisayar toplayacağım lütfen ürünleri seçerken taksit kabul eden bir site ve güvenilir siteleri tercih ederseniz sevinirim.
10.000TL sadece kasaya 1-2K ise monitör düşünüyorum ekipmanlar dahil değil.

Not: Hiçbir marka problemim yok 1-2 FPS bile benim için değerli ama taksit seçeneği önemli lütfen notumu dikkate alarak öneri yapın.

Teşekkürler.

28 TL aşıyor kusura bakma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzgün yüz atanlar Intel çekemiyorsanız.
Donanım arşivi adı verieln Ryzen çöplüğne gidin.
Technopat Intel'e sıcak bakar hiç mi Recep abiye bakmadınız.

Dostum olay Intel ile alakalı değil. Direk sistem çok ama çok kötü. Bu bütçeye 2070S'li sistem toplanıyor, 2060 koymuşsun, 240 GB'çık SSD var ve SSD kronik sorunlu her şeyi geçtim 32 GB RAM nedir? Lütfen bilginiz yoksa öneride bulunmayın.

Üzgün yüz atanlar intel çekemiyorsanız
Donanım arşivi adı verieln ryzen çöplüğne gidin
Technopat intel e sıcak bakar hiçmi recep abiye bakmadınız
Recep abi veya donanım arşivi tanrısal bir kuvvet değil inanmak zorunda değilim ve biz fiyat performans açısından o işlemciyi uygun görmüyoruz ve neredeyse aynı performansı verip uygun olan işlemci alınabilir üstüne ekran kartınıda bir üst model alır asıl sen ryzen çekemiyorsun intel uygun olsa onu savunurum.

sinerji.gen.tr bence guvenilir bir yer degil.

yani yorumlarini okudum
Sizce değil ama güvenilir bir yer. Zaten şuanda oradan bilgisayar alınmaz fiyatlar uçtu orada. En mantıklısı ayrı ayrı almak.

Yeni konular

Geri
Yukarı