10.000 Tl i7 6700K Sistem Nasıl?

Ürünlerin hepsini vatan dan mi alacaksin? Baska yerlerden toplarsan 2K monitöre yetecek paran da olur. Sana linkleriyle birlikte bir sistem toplayimmi istermisin?
Açıkçası Vatandan Başka Bir Yerden Parçaları Almak Pek İçime Sinmiyor. Ama Monitörü Başka Yerden Alacağım. Acaba Diyorum, Amazonda G-Sync Bir Monitör Var. Linki de Bu Amazon.com: Acer Predator XB241H bmipr 24-inch Full HD 1920x1080 NVIDIA G-Sync Display, 144Hz, 2 x 2w speakers, HDMI & DP: Computers & Accessories
Bunu Almak Sence Güvenli Olur mu. Bir De Sence Monitör İyimi Eğer Almak Güvenliyse Ve Monitör İyiyse Buradan Alabilirim. Önceden Amazondan Bir Kaç Şey Sipariş Etmiştim, Hepsi De Geldi. Ama hepside En Fazla 300 Tl. Monitör Vergiyle Falan Toplam 1.600 Tl. Sence Alayım mı? Şimdiden Saol

Peki sen bilirsin. :) O zaman git bizzat vatanda pc bölümünden sorumlu kisiylen konus, bütün parcalari ordan alip topladigin zaman indirim yapiyorlar. Eger kurma konusunda kendine güvenmiyorsan senin icin pc'yi de kuruyorlar. ;) Vallah monitör ne ufak ne de ucuz bir sey. Risk senin riskin. ;) Fena degil, yani alacagin asus monitöründen iyi. :) Yani ne diyeyim ki simdi, Amazonla aram pek iyi degil benim. Sonucta taaaa amerika'dan gelecek monitör. Garantiyle isin olursa 1-2 ay malindan olacaksin. Ne bileyim Amazon konusunda tecrübeli arkadaslar varsa onlar cevap versin, veya en azindan Amazondan monitör almis birisi. Türkiye'den almaya karar verirsen su siteye bence bir sans ver bende kendi monitörümü ordan aldim DELL S2716DG 69cm 1MS/HDMI, DP/2560 x 1440 - Gaming Monitör bu sitenin yetkilisiylen telefonla irtibata gecersen cok güzel yardimci oluyorlar ve stokta olan veya stoka girecekte olan ürünler hakkinda iyi bilgi edinebilirsin. Ayrica fiyatta pazarlik yapma payin da var. Stok derken de tüm Türkiye stok bilgisini alabilirsin. ;) Linkini attigim monitör bir tek hepsiburada da vardi ve 2450tl'ye satiliyordu ben 2200tl'ye aldim. 27 inc 2K 144HZ 1MS ve G-Sync li bir monitör. :) Bulabilirsen AOC G2460PG monitörünü de tavsiye ederim. Tam bir fiyat performans ürünü ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki sen bilirsin. :) O zaman git bizzat vatanda pc bölümünden sorumlu kisiylen konus, bütün parcalari ordan alip topladigin zaman indirim yapiyorlar. Eger kurma konusunda kendine güvenmiyorsan senin icin pc yi de kuruyorlar. ;) Vallah monitör ne ufak ne de ucuz bir sey. risk senin riskin. ;) Fena degil, yani alacagin asus monitöründen iyi. :) Yani ne diim ki simdi, Amazonla aram pek iyi degil benim. Sonucta taaaa amerika dan gelecek monitün. Garintiyle isin olursa 1-2 ay malindan olacaksin. Ne bilim Amazon konusunda tecrübeli arkadaslar var sa onlar cevap versin, veya en azindan Amazondan monitör almis brisi. Türkiye den almaya karar verirsen su siteye bence bir sans ver bende kendi monitörümü ordan aldim DELL S2716DG 69cm 1MS/HDMI, DP/2560 x 1440 - Gaming Monitör bu sitenin yetkilisiylen telefonla irtibata gecersen cok güzel yardimci oluyorlar ve stokta olan veya stoka girecekte olan ürünler hakkinda iyi bilgi edinebilirsin. Ayrica fiyatta pazarlik yapma payin da var. Stok derken de tüm Türkiye stok bilgisini alabilirsin. ;) Linkini attigim monitör bir tek hepsiburada da vardi ve 2450tl ye satiliyordu ben 2200tl ye aldim. 27 inc 2K 144HZ 1MS ve G-Sync li bir monitör. :) Bulabilirsen AOC G2460PG monitörünü de tavsiye ederim. Tam bir fiyat performans ürünü ;)
Teşekkürler kardeş. Şu AOC'u ben de biliyorum ama fiyatı beni çok aşıyor. Herhalde Acer'i alacağım. Vatan da dediğin şu indirim ne acaba biraz açıklar mısın? Yani parçaları alınca monitör de indirim mi yapacaklar?

Söyle oluyor. Ben Adana'daki Vatan'a gittim ordaki görevliylen bir pc topladik ve dedim ki simdi pana güzel bir fiyat cikart ve bana 6000tl'lik sistemde parca basina 10-15tl düsürdü, bazilarinda bile daha fazla ve 5500tl'ye satmaya calisti bana mesela. Yani yüz yüze yetkili kisiylen görüstügün zaman fiyatta bir seyler yapabiliyorlar. ;) Sen internet sayfasindaki fiyatlari bir listele, yazdir öle git ve orda pc bölümüne bakan adamlan beraber topla, eminim isine yaricaktir. Ne kadar cok parcayi ordan alirsan o kadar cok indirim yapar o sana. Pesini de birakma sikistir adami, sansin varsa baya bir indirime gecer ve baska bir seye eklenti yaparsin artan bütce ile, veya monitörü yükseltirsin :)

Sistemi tamamen ordan toplarsan sana mutlaka fiyatta bir seyler yapacaklardir.

Son düzenleyen: Moderatör:
2016-06-13 (1).png

Monitör yanlış olmuş kusura bakmayın.

10 bin lira harcayıp da 1080p mi oynayacaksın? Socrates bir gün pazarda geziyormuş, demiş ki: 'Ne kadar çok şey var, hiç ihtiyacım olmayan.' Senin de sepetin öyle dolmuş.
Bütçenin 10.000 TL olduğunu biliyorum. Ben okadar pahalı almamasını tavsiye ederekten toplamıştım. İllaaki toplanacaksa 10.000 TL gibi bir rakama toplarız.

2016-06-14.png

Arkadaşlar fiyatı ve gelecek performansı eleştirmiş ama içine sinen ve beğendiğin parçaları alacağın bir sistem ülkemizde maalesef bu fiyatlara geliyor artık. 2 Sene öncesinde yaşamıyoruz.
Harddisk için şunu söyleyeyim, aynı modeli 72000 rpm sanarak aldım ancak 5400 rpm çıktı. Sana tavsiyem intellipower değil 7200 rpm olan bir model al.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı