6500 TL i7-6700k sistem

Sistem 1:

İşlemci: İ7 6700K
Anakart: Gigabyte GA-Z170-HD3P
RAM: Corsair Vengeance LPX 16 (2x8) GB 2400 Mhz
Ekran Kartı: Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming
HDD: Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM
SSD: Crucial MX200 250 GB
İşlemci Soğutucu: Silverstone AR01
Kasa: Dark N10
Güç Kaynağı: Aerocool KCAS 80+Bronze 600 W
Monitör: Asus VG248QE
Toplam 6577 TL

Sistem 2:

İşlemci: İ7 6700K
Anakart: Gigabyte GA-Z170-HD3P
RAM: Corsair Vengeance LPX 16 (2x8) GB 2400 Mhz
Ekran Kartı: Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming
HDD: Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM
SSD: Crucial MX200 250 GB
İşlemci Soğutucu: Silverstone AR01
Kasa: Dark N10
Güç Kaynağı: Aerocool KCAS 80+Bronze 750 W
Monitör: LG 25UM58-P
Toplam 6996 TL

Teknobiyotik'ten toplandı.

Son düzenleme:
Son hal şu şekilde olacak sanırım var mıdır acaba değiştirilmesi gereken vs bir şey ? Bir aksilik olmazsa yarın siparişi vermeye niyetliyim.Eki Görüntüle 200156

Ayrıca montajını kendim yapmak istiyorum youtube gibi yerlerden video izleyerek ama bir şeyi yanlış yaparım diye de korkmuyor değilim, küçükken sadece ram takıp çıkartmışlığım var çünkü.:) Bir sıkıntı çıkar mı acaba kendim yapsam ?

Bilgisayarı kendin toplarsan parçaları googleda aratıp en uygun olanlarını alabilirsin. Eğer kendine güveniyorsan kesinlikle kendin toplamanı tavsiye ederim. Ben hiç bilgisayar toplamadım ama hazır olarak satın almaktan çok daha fazla haz vereceği düşüncesindeyim :) Vereceğim 2 tavsiye var. Toplamadan önce vücudunda ki statik elektriği boşalt bir de parçalara çok sert davranma :) Umarım herşey gönlünce olur. Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan. Kullanıcı incelemerinde konuyu paylaşmanı bekleyeceğim.

Bilgisayarı kendin toplarsan parçaları googleda aratıp en uygun olanlarını alabilirsin. Eğer kendine güveniyorsan kesinlikle kendin toplamanı tavsiye ederim. Ben hiç bilgisayar toplamadım ama hazır olarak satın almaktan çok daha fazla haz vereceği düşüncesindeyim :) Vereceğim 2 tavsiye var. Toplamadan önce vücudunda ki statik elektriği boşalt bir de parçalara çok sert davranma :) Umarım herşey gönlünce olur. Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan. Kullanıcı incelemerinde konuyu paylaşmanı bekleyeceğim.
Siparişi teknobiyotik üzerinden verdim bakalım dört gözle bekliyorum. Bir tek monitörü oradan almadım onu da vatandan alacağım monitörün kargoyla gelmesi biraz sıkıntılı gibi geldi hem de fiyat olarak vatanla aralarında bir fark yoktu. Mediamarkt'de monitörü biraz inceleme şansım oldu gerçekten de şahane.

Siparişi teknobiyotik üzerinden verdim bakalım dört gözle bekliyorum. Bir tek monitörü oradan almadım onu da vatandan alacağım monitörün kargoyla gelmesi biraz sıkıntılı gibi geldi hem de fiyat olarak vatanla aralarında bir fark yoktu. Mediamarkt'de monitörü biraz inceleme şansım oldu gerçekten de şahane.

Hadi hayırlı uğurlu olsun. 3 iş günü içerisinde sistemin kargolanması lazım teknobiyotikten. Monitörü almadıysanız benq 2411z de alabilirsiniz oda güzel bir monitör. Bütçe artarsa gysnc özellikli bir monitör çok hoş olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı