10.000 TL iş ve oyun için laptop önerisi

Bütçe
9000-10000TL

lewjashby

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda bir dizüstü arıyorum ama karar veremedim, o yüzden bu fiyat bandında sizden bir öneri yardımı istiyorum.

Aradığım özellik soğutmasının ve kalitesinin iyi olması, hem iş hem de Gaming için kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Vallahi arkadaşım da var Warzone da High ayarlarda 85 derece CPU 80 derece GPU geçmiyor bence laptop gibi kapalı kutu için çok normal bir değer bu tarz laptop kullanmayan arkadaşlar kızgın atmanız çok saçma. Kaliteli diyemem fakat C4 demek çok saçma lenevoda alsa bu olacak. Masaüstü gibi 60 70 derecelerde gezmeyecek asla. Denediğim için konuşuyorum lütfen denemeyen arkadaşlar kızgın atmasın gerek yok. Acer Nitro 5'in 1660 Ti'lı modeline iyi diyorlar örnek verecek olursam aşağıya video bırakıyorum attığım 9.nesil işlemcili nitro 5 10. nesil monster'a sıcaklıkları çok yakın ekran kartı 1660 Ti olduğu için doğal olarak 5-8 derece arası daha serin çalışıyor sonuçta TDP değerleri aynı değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Normalde f/p olarak en iyi monster malzeme kalitesi kötüde olsa bir sorun teşkil etmiyor siz temiz kullandıktan sonra ki msi dışında diger markalarlada çok bi kalite farkı yok yani abartıyor millet

ancak işte kullanacaksanız monster önermem şarjı çabuk bitiyor o çok büyük bir eksisi harbiden
Fan seside sıkıntı olabilir bazı modellerde ama sessiz modla falan halledilir onu çalışma ortamıza göre dikkatli seçmeniz gerek

Geri
Yukarı