10.000 TL laptop önerisi

Bütçe
10000

pusat024

Centipat
10 bin TL civarı bir laptop almayı düşünüyorum. 10000'den fazla olmamalı, henüz 9. sınıfım. Önümüzdeki senelerde oyun için kullanılacak fakat üniversitede yazılım okumak istiyorum. Orada da bu laptopu kullanmayı düşünüyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

10 bin TL civarı bir laptop almayı düşünüyorum. 10000'den fazla olmamalı, henüz 9. sınıfım. Önümüzdeki senelerde oyun için kullanılacak fakat üniversitede yazılım okumak istiyorum. Orada da bu laptopu kullanmayı düşünüyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
9 Sınıfsınız ve üniverstede kullanıcakmışsınız, fakat 4 yıl sonra GTX 1650 bir laptop la bir şey yapamazsınız en az bunu almanızı öneriyorum.

Önerileriniz için çok teşekkürler fakat çecremdeki insanlar Monster'ı kötülüyor Monster almak istiyordum beni vazgeçirdiler sizce iyi midir

Mosnter kötü değil F/P ama çok iyi bir şey de beklememek lazım elbette alabilirsiniz. Ben yine de Acer'a da bir bakmanızı öneririm.

Önerileriniz için çok teşekkürler fakat çecremdeki insanlar Monster'ı kötülüyor Monster almak istiyordum beni vazgeçirdiler sizce iyi midir.

Başka markalarda 10K bütçeye GTX 1650 veya 1650 Ti koyanlar var, eğer 1660 Ti ama soğutması iyi ekranı kasası kaliteli sağlam ve kaliteli bir cihaz bulursanız alın.

Acil değilse stoğa gelmesini bekleyip bunu almanızı öneririm zaten öğrenciymişsiniz bence size malzeme kalitesi gerekli.
Alta bakarsanız en son 10 bin TL olduğunu görürsünüz.
Başka markalarda 10K bütçeye GTX 1650 veya 1650 Ti koyanlar var, eğer 1660 Ti ama soğutması iyi ekranı kasası kaliteli sağlam ve kaliteli bir cihaz bulursanız alın.

Benim attığım da tam olarak bu :)

Yeni konular

Geri
Yukarı