10.000 TL Laptop Önerisi

Bütçe
10.000
Casper öneririm ve kullanıyorum Monster'da alınır. Ayrıca her marka iyidir kiminin yetkili servisi iyidir kiminin kötü. Sadece biraz daha sorun çıkartan modeller vardır o kadar ama bunu o kadar çok abartan var ki ...

1. sen bu 2 firmayı kullandın mı?
2. her firmada illaki sorun var.
3. sizin burada millet fanbuyluk çekmek istemez.

Biz sorun yok demiyoruz. Bazı ASUS TUF modelleri ısınıyor. Bazı HP modelleri kalitesiz ama bazı işte.
Monster ve Casper genellikle kalitesiz ürün sunuyorlar. @Samotne Ciasteczka hocam açıklamayı yaptı. Benzer performansa daha iyi kalite varken almaya değmez. Siz her konuda kendinizin bir soruna sahip olmadığınızı ve bu yüzden alınabileceğini savunuyorsunuz. Biz fanboyluk yapıyorsak siz direk reklam yapıyorsunuz.

Biz sorun yok demiyoruz. Bazı ASUS TUF modelleri ısınıyor. Bazı HP modelleri kalitesiz ama bazı işte.
Monster ve Casper genellikle kalitesiz ürün sunuyorlar. @Samotne Ciasteczka hocam açıklamayı yaptı. Benzer performansa daha iyi kalite varken almaya değmez. Siz her konuda kendinizin bir soruna sahip olmadığınızı ve bu yüzden alınabileceğini savunuyorsunuz. Biz fanboyluk yapıyorsak siz direk reklam yapıyorsunuz.

Bir kere her bilgisayarlarda size göre ısınma sorunu var ben sana şunu söyleyeyim cihazımda sağ tarafta hafif bir ısı var çok fark etmez derecede ama sadece yükte iken , işlemcim 80 derece oluyor ekran kartım ise 65 derece burada ben bir ısınma sorunu görmüyorum.

Bayım,
İsterseniz gidin konu açın. Bu forumda Monster ve Casper önerecek %5'lik bölüm. Ben her konuda size tek tek anlatmaktan bıktım. @Samotne Ciasteczka anlattı gene zıtlık yaptın.

2'Sini de kullandım. Monster ile Casper'dan Sonra MSI kullanın farkı anlarsınız diyorum. Casper ve Monster ile fanboyluğunuz var herhalde?

Ben de yedim (!). Kardeşim senin gibileri gördüm her firmayı kullanan yetkili serviste çalışan işte akrabasıdır odur şudur budur falan sizin geniş bahaneniz var.

5500M 1650'den %8 daha iyi fakat 1650TI 1650'den %14 daha iyi. Ama düzgün bir test bulamadım.

Geri
Yukarı